Podczas gdy za Oceanem gwiazdy coraz częściej wprost mówią, że wizyty u chirurgów plastycznych i lekarzy medycyny estetycznej są dla nich czymś normalnym i oczywistym, w Polsce wciąż mamy szereg metamorfoz będących efektem „diety zmieniającej rysy twarzy”.

Czytaj także: Paulla: Nosiłam doczepy i perłowe cienie. Bazarowe trochę!

Tym bardziej cieszą słowa Paulli, która udzieliła odważnego wywiadu w programie Aleja Sław.

Są tacy, którzy się nie przyznają do zabiegów, np. wypowiedź Mai Sablewskiej, która w którymś z wywiadów powiedziała, że dieta zmieniła jej rysy twarzy. Dla mnie jest to po prostu niepojęte, żeby w XXI wieku dziewczyna, która jest rozumna, wykształcona wciskała ludziom takie kity, po prostu żałość dla mnie, naprawdę

– powiedziała ostro.

Nie jest tajemnicą, że prawie wszystkie kobiety korzystają z takich zabiegów medycyny estetycznej, ja również i wcale się z tym nie ukrywam. I jest mi z tym fajnie, że mogę sobie poprawić to i tamto jak mi się coś nie podoba, że mogę korzystać z takich dobrodziejstw i to jest moja sprawa.
Jak się komuś nie podoba, to niech nie patrzy. Moja twarz, moja sprawa, moje pieniądze.

Na koniec Paula Ignasiak dodała:

Jestem za tym, żeby mówić o tym otwarcie, nie bądźmy hipokrytami, to nie jest nic złego. W nas jest ciągle coś takiego, że żyjemy na zasadzie „zazdrosne Polaki-cebulaki”

Brawa za szczerość!

Paulla: najodważniejsza wypowiedź o opercjach plastycznych?

Paulla: najodważniejsza wypowiedź o opercjach plastycznych?