W gąszczu i zalewie inspiracji z instagrama bardzo łatwo się zgubić. Ciężko jest odróżnić wartościowe inspiracje od tych, które są repostem albo kopiowaniem pomysłów bądź stylu od innych. Mało dzisiaj na instagramie jest oryginalności, twórczego podejścia do mody oraz dopasowywania mody do własnego ciała. Raczej jest na odwrót. Jest jednak Ume-Romaan Sacranie, która doskonale łączy styl, elegancję czy casual z dodatkami. I na dodatek potrafi to wszystko spiąć w jedną całość!

ZOBACZ TEŻ: SPÓDNICA Z NEW LOOK ZA MNIEJ NIŻ 100 ZŁOTYCH PODBIJA INSTA. JUŻ JĄ KOCHAMY!

To, co z pewnością wyróżnia influencerkę to fakt, że stawia ona raczej na minimalizm. Nie ma sensu doszukiwać się w jej stylizacjach przesady, zbędnego blichtru czy wymyślności. Dla niej ewidentnie mniej, znaczy więcej.

Dodatkowo, fashionistka twierdzi, że kupując nowe ubrania bierze pod uwagę nie tylko to, czy obecnie ten fason jest na topie, lecz także jakość wykonania oraz ponadczasowość każdej z rzeczy. Świadome podejście do mody gwarantuje jej długie życie ubrań i dodatków. Niektóre z nich są odziedziczone po mamie bądź wygrzebane w second handach. Nigdy też nie kupuje rzeczy, które zupełnie nie pasują do tych, które już posiada. Rzadko ulega tymczasowej modzie i jeśli już to robi… to często na podstawie ubrań z drugiej ręki.

Jej podstawowa zasada? Dbaj o rzeczy i nigdy nie kupuj pod wpływem impulsu. Przemyślane zakupy to udane zakupy. Nie ma niczego wyjątkowego w wydaniu góry pieniędzy na ubrania, bez wcześniejszej strategii. Ume twierdzi, że na niektóre ubrania czy dodatki poluje miesiącami, zanim je zabierze ze sobą do domu.

ZOBACZ TEŻ: 10 stylowych nowości MANGO, które warto mieć w swojej szafie

Nie jest oczywiście idealna – bardzo często ulega projektom takich marek jak Totême i Acne Studios, które odzwierciedlają jej styl i świetnie wpisują się w jej oczekiwania wobec ubrań.

Wiele osób intryguje fakt, że influencerka potrafi nadać swoim ubraniom niezwykły styl i wygląd “z wysokiej półki”. Jak to robi? Twierdzi, że ubrania traktuje jak przyjaciół i zawsze skrupulatnie o nie dba. Dodatkowo też zawsze stara się zestawiać je ze sobą tylko wtedy, gdy naprawdę do siebie pasują.

Jak Wam się podoba styl Ume?