Hmmm… Zmora letniego sezonu? Na pewno dla części z Was będzie to cellulit. Pomarańczowa skórka – pomimo swojej naturalności i częstotliwości pojawiania się u kobiet – potrafi skutecznie uprzykrzyć niektórym z Was życie. W końcu nie każda kobieta czuje się pewnie w stylizacjach eksponujących uda, mając świadomość, że może być na nich widoczny cellulit.

Jak można z nim walczyć?

Na pewno świetnie przeciwdziałają mu ćwiczenia. Odpowiednie ich dobranie do oczekiwanych rezultatów na pewno pomaga redukować skórkę pomarańczową. Ciało staje się dzięki nim bardziej jędrne, napięte, tłuszcz zostaje spalony, a cellulit stopniowo znika.

Nie bez znaczenia dla walki z cellulitem pozostaje też odpowiednia pielęgnacja skóry. Kremy przeciwcellulitowe i ich staranne wmasowywanie w ciało, maski (także te przygotowywane domowymi sposobami) poprawiają efekty, które możecie uzyskać dzięki ćwiczeniom.

ZOBACZ TEŻ: Pożegnaj oponkę w 14 dni! Oto skuteczny sposobu na płaski brzuch

Niestety, bez jeszcze jednego, bardzo ważnego elementu cellulit może i tak pozostać Waszą zmorą…

Chodzi tu oczywiście o odpowiednio dobraną i zbilansowana dietę. Bez niej nawet najlepsze ćwiczenia mogą nie dać pożądanego efektu! I nie, absolutnie nie mamy tu na myśli diet-cud, rygorystycznego ograniczania kalorii czy korzystania z niepewnych porad…

Czasem warto postawić na pomoc specjalistów – może okazać się ona prawdziwym strzałem w dziesiątkę, ograniczającym czas, który będziecie musiały przeznaczyć na pojawienie się efektów.

W tej kwestii prawdziwą nowością na rynku jest dieta pudełkowa ShapeBox. Specjaliści związani z magazynem Shape postanowili ułatwić swoim klientkom walkę o wymarzony wygląd i zdrowy tryb życia. Stąd pomysł na idealnie zbilansowaną dietę w kilku różnych wariantach przygotowywaną przez wyspecjalizowanych dietetyków.

Posiłki dostępne są w trzech wersjach jadłospisu:

Shapebox Vege – to pełnowartościowy zestaw 5 posiłków stworzony z myślą o osobach, które nie spożywają mięsa, ryb i owoców morza.

Shapebox Vege + Ryba to zbilansowana dieta opracowana z myślą o osobach nie spożywających mięsa, ale lubiących ryby i owoce morza.

Shapebox to różnorodne menu złożone z chudego mięsa, wysokiej jakości ryb, całej palety zmieniającej się sezonowo świeżych owoców i warzyw oraz bogactwa produktów zbożowych.

Każda z nich dopasowana jest także do indywidualnego kalorycznego zapotrzebowania. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu, dostosowaniu diety do potrzeb i oczekiwań zyskujecie nie tylko ogromną oszczędność czasu, ale i gwarancję pojawienia się upragnionych efektów!

Dietę możecie indywidualnie dobrać i zamówić na stronie Shapebox.pl.

Doskonałym dopełnieniem jadłospisu proponowanego w Shapeboxach i intensywnych treningów są też w pełni naturalne soki Shape COLD PRESS. Są one świetną, skuteczna forma detoksykacji organizmu. Pozwalają dojść do perfekcyjnej formy, sylwetki, samopoczucia i dodatkowo oczyścić organizm z toksyn. To prawdziwy zastrzyk energii i zdrowia zamknięty w opakowaniu 6 soków.

Możecie zamówić je na stornie Juice.Shape.pl.

Wypróbujecie?