Kim Kardashian wie doskonale, jak wzbudzić sensację i sprawić by oczy (i nosy!) całego świata były skierowane wprost na nią! Za każdym razem, gdy celebrytka wypuszcza nowy produkt, pierwszy drop wyprzedaje się w kilku pierwszych godzinach. W weekend Kim wypuściła nowe perfumy o nazwie KKW Body wraz z kampanią promującą ruch “body positive”. Zdjęcia są naprawdę świetne, ale jesteśmy ciekawe, co powiecie na butelkę.

ZOBACZ TEŻ: NIE ZGADNIECIE, KIM INSPIROWAŁA SIĘ KIM KARDASHIAN, KIEDY MIAŁA 14 LAT!

W sieci pojawiło się 11 zdjęć prezentujących nagie, kobiece ciała o różnych kształtach, kolorach skóry i w różnych rozmiarach. Były one częścią kampanii promocyjnej zapachu, która miała na celu gloryfikowanie doskonałości kobiecego ciała wraz z jego ich niedoskonałościami.

Nie brakuje tam też nagiego ciała Kim, co dodaje nieco sztuczności wszystkim zdjęciom (kto z nas nie ma już dość oglądania jej ciała?). Odlew butelki również należy do pomniejszonych kształtów celebrytki (serio?). Ale co zrobić, w końcu to Kim Kardashian.

Jak dowiadujemy się ze strony, perfumy są “narkotycznym eliksirem”, którego “efekt ma utrzymywać się na skórze godzinami. W środku znajdziecie miks takich zapachów jak bergamotka, jaśmin czy róża pochodząca z Turcji.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN LEPSZA OD LADY GAGI? WYBRAŁA NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH POMYSŁÓW…

Za 100 ml takiej przyjemności (z podobizną popiersia Kim) wystarczy zapłacić 60 dolarów, czyli nieco ponad 220 zł. Jest to jednak dopiero pierwszy z 3 zapachów, które finalnie będą dostępne od 2 listopada.

Skusicie się?