Eksperymenty na ostatnią chwilę to słaby pomysł. Szczególnie gdy wychodzisz w miejsce publiczne, a już katastrofa, gdy jesteś osobą znaną i sama podkładasz się pod flesze aparatów. Przed którymi jak wiemy, nic się nie ukryje. Warto się zatem odpowiednio przygotować na takie wyjście. Dowodem na to są siwe włosy u nasady u Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, które są wynikiem, jak mniemamy, eksperymentów na ostatnią chwilę z suchym szamponem. Oto, dlaczego nie powinnaś tego robić!

ZOBACZ TEŻ: ANNA CZARTORYSKA W POŁYSKUJĄCEJ SUKIENCE MAXI (FOTO)

Anna Czartoryska-Niemczycka pojawiła się w zeszłą sobotę na II Balu Charytatywnym “Cała Polska czyta dzieciom”. Świetnie wystylizowana 34-latka wyglądała naprawdę dostojnie w długiej, powłóczystej sukni z czarnego materiału. Dodatki również były przemyślane – dopasowane kolorystycznie sandałki i niewielką kopertówkę, wyglądającej jak małe puzderko.

Jej makijaż również był bardzo dopracowany, tak jak i manicure oraz biżuteria. Na swoje nieszczęście Anna musiała w ostatniej chwili próbować poprawić włosy suchym szamponem, który jest mocno widoczny na czubku jej głowy, tuż u nasady włosów. Niedokładnie zmyty i wyczesany produkt pozostawił po sobie białą plamę, która wygląda nieestetycznie i z daleka rzuca się w oczy.

ZOBACZ TEŻ: 13 ciekawych zastosowań suchego szamponu (Ograniczy nadpotliwość rąk, wyczyści dywan oraz…)

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zmycie resztek suchego szamponu z ciemnych włosów to prawdziwe wyzwanie. Dlatego cóż, nie warto używać go “w ostatniej chwili”, żeby nie być na językach wszystkich. W tym negatywnym raczej sensie.

Zauważyliście to od razu?

Oto dowód na to, jak bardzo suchy szampon może być ryzykowny. Również na ściance
Oto dowód na to, jak bardzo suchy szampon może być ryzykowny. Również na ściance
Oto dowód na to, jak bardzo suchy szampon może być ryzykowny. Również na ściance