Kto z nas nie chciałby poznać wszystkich sekretów Roylas. Co prawda wiemy już jak Kate Middleton dba o cerę i jakich sztuczek używa Meghan, by ukryć oznaki zmęczenia. Ale nasze czujne oko właśnie wypatrzyło kolejny królewski trik. Przeglądając zdjęcia Kate i Meghan ten jeden niepozorny szczegół przykuł naszą uwagę…

ZOBACZ TEŻ: Służba prasuje mu sznurówki i wyciska pastę do zębów. Kto jest najbardziej rozpieszczonym członkiem rodziny królewskiej?

Zauważyłyśmy, że kobiety z rodziny królewskiej rzadko są widywane bez torebki, a jeśli przyjrzysz się temu naprawdę dokładnie, sama zobaczysz, że zarówno Meghan, jak i Kate zawsze trzymają je w lewej dłoni.

Według eksperta rodziny królewskiej Myka Meier z Beaumont Etiquette jest ku temu prosty powód – królewska etykieta. Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz, to rzeczywiście ma to sens! Trzymanie torebki w lewej dłoni pozostawia wolną rękę, by przywitać się z gośćmi, kiedy akurat jesteś na kolejnym bankiecie lub innym oficjalnym spotkaniu. Kiedy przebywasz na przyjęciu, trzymanie toby z lewej strony pozwala na swobodne przywitanie się, uściśnięcie ręki i pozdrowienie osób, z którymi się spotykasz – tłumaczy ekspertka.

Co prawda nie wszystkie zasady z protokołu wydają się zrozumiałe – chyba każdy pamięta sytuację z czarnym lakierem do paznokci Meghan … ale w tym przypadku to naprawdę dobra (i praktyczna!) rada, którą może wykorzystać każda z nas.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE W FIOLETOWEJ SUKNI POKAZUJE CIĄŻOWY BRZUSZEK. JEST CORAZ WIĘKSZY

Co Wy na to?