Zimowy sezon w pełni… Choć najlepszy czas na stylizacje eksponujące nogi mamy już w tym roku za sobą, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zadbać o wygląd nóg już na przyszły rok! Szczególnie gdy celem jest zmniejszenie lub całkowite pozbycie się cellulitu.

Cóż, można mieć takie podejście do tego zagadnienia, jakie miałam przez ostatnie kilka lat (może od zawsze?), czyli nie przejmować się czymś, co leży w naturze kobiecego ciała i nie walczyć z pomarańczową skórką, której posiadaczkami jest poza mną 80% kobiecej populacji. Zawsze jednak pozostaje grupa, dla której cellulit pozostanie jednak nieestetycznym dodatkiem do kobiecości i nieestetyczną zmorą psującą samopoczucie nawet w najlepszej stylizacji z odsłoniętymi udami…

Oto dlaczego Eveline Slim Extreme 4D to najlepszy wspomagacz walki z cellulitem

O ile swojego podejścia nie zmieniłam i do cellulitu podchodzę z akceptacją, o tyle wygrała u mnie ciekawość, która pojawiła się w momencie, gdy w moje ręce wpadły kosmetyki z serii Eveline Slim Extreme 4D.

ZOBACZ TEŻ: Skuteczne i tanie domowe sposoby na cellulit!

Przyznam, że do tej pory nie miałam z nimi większej styczności, choć oczywiście bardzo pozytywne opinie na ich temat nie były mi obce. Tym chętniej podjęłam się weryfikacji tych recenzji. Z jakim efektem? O tym za chwilę. 😉

Na początek szybko przedstawię Wam kosmetyki, które testowałam…

Seria kosmetyków Eveline Slim Extreme 4D

Większość z Was na pewno zetknęła się już z kosmetykami tej serii. Na rynku jest ona dostępna od lat. Cieszy się nieprzerwanie świetnymi opiniami konsumentek. Na te oceny wpływ ma nie tylko skuteczność poszczególnych kosmetyków, ale i ich stosunkowo niska cena (najczęściej oscyluje ona w granicach od 20 do 30 zł, w zależności od wybranego produktu). Dodajmy, że marka regularnie rozbudowuje serię o kolejne nowości – od maseczek i serów antycellulitowych, po balsamy, a nawet peelingi.

Miałam okazję przetestować:
– Serum Intensywnie wyszczuplające + ujędrniające Fitness
– Serum Double Effect Mezoterapia & Ultradźwięki
– Nocne serum Lipo Shock Ultrasounds
– Złoty Peeling-masaż Drenujący
– Remodelująca Maska Antycellulitowa

ZOBACZ TEŻ: Akcja: STOP cellulit! Kilka wspomagaczy, które pozwolą Ci pozbyć się problemu!

Eveline oferuje wyjątkowo szeroki wybór kosmetyków o działaniu antycellulitowym. Możecie dobierać je nie tylko ze względu na oczekiwany efekt, działanie, ale też konsystencję i formę, a także hmmm… wrażenie, jakie pozostawiają na skórze – chłodzące albo rozgrzewające.

Eveline Slim Extreme 4D – test kosmetyków

Serię miałam okazję testować przez około miesiąc. Stwierdziłam, że zafunduję swojemu cellulitowi prawdziwą terapię wstrząsową… Dlatego stosowałam poszczególne kosmetyki wymiennie, tak by uzupełniały swoje działanie.

Oto dlaczego Eveline Slim Extreme 4D to najlepszy wspomagacz walki z cellulitem

Dzień zaczynałam od nałożenia i dokładnego wmasowania balsamu Double Effect Mezoterapia & Ultradźwięki. Dodatkowo na noc stosowałam nocne serum Lipo Shock Ultrasounds. Tak, jego przyjemny efekt rozgrzewający był idealnym relaksującym punktem przed snem.

Oto dlaczego Eveline Slim Extreme 4D to najlepszy wspomagacz walki z cellulitem

Tak ustalona rutyna w miesiącu zmieniała się jedynie w dni treningu… Wtedy dwa razy dziennie w użyciu było „zielone” serum Fitness, którego zadaniem było wspomaganie wyszczuplania i spalania tłuszczu w czasie ćwiczeń.

Oto dlaczego Eveline Slim Extreme 4D to najlepszy wspomagacz walki z cellulitem

Jeśli chodzi o peeling i maskę stosowałam je razem. Najpierw dokładnie wykonywałam peeling, później na oczyszczoną skórę nakładałam maskę. Oczywiście cały „rytuał” dopełniało owinięcie się folią i trwanie w niej przez około 30 minut… Zabieg ten powtarzałam nie częściej niż 2 razy w tygodniu.

Eveline Slim Extreme 4D – opinia o kosmetykach

Czego oczekiwałam po miesiącu testowania? Na pewno różnicy, chociaż w „efekt wow” nie wierzyłam. I tu czekało na mnie zaskoczenie. Te kosmetyki rzeczywiście działają. Po serii codziennych rytuałów urodowych, które wprowadziłam do planu dnia cellulit zmniejszył się. Do tej pory nie był on problemem też dlatego, że żyłam w przeświadczeniu, że nie wiele da się z nim zrobić. Okazuje się jednak, że jeśli zależy Wam na pozbyciu się go, istnieje sposób, który nie jest ani kosztowny, ani skomplikowany, choć – nie ukrywam – wymagający regularności, poświęcenia mu odrobiny czasu i wytrwałości (nie mogłabym nie wspomnieć w tym miejscu o niezapomnianych wrażeniach z pierwszego owijania się folią…)

Oto dlaczego Eveline Slim Extreme 4D to najlepszy wspomagacz walki z cellulitem

ZOBACZ TEŻ: Czy tabletki antykoncepcyjne powodują cellulit?

To, co daje się zauważyć nawet po tak krótkim okresie stosowania, jak ok. 4 tygodnie, to szybka poprawa napięcia i ujędrnienia skóry. Staje się ona wyraźnie wygładzona. Cellulit oczywiście zmniejsza się. Dzięki efektowi napięcia, uda staja się lepiej wymodelowane. Tak… Odrobinę zmniejsza się ich obwód – efekt na pewno wzmacniają regularne ćwiczenia i masaże. Wierzę w to, że gdybym miała stosować dłużej tę serię kosmetyków (a na pewno będę…), cellulit miałby szansę przynajmniej zmniejszyć się do minimum.

Pozostaje jedynie odpowiedzieć na pytanie, czy Eveline Slim Extreme 4D to kosmetyki godne polecenia? Tak, z całą pewnością tak.


Oto dlaczego Eveline Slim Extreme 4D to najlepszy wspomagacz walki z cellulitem