Która z nas nie chciałaby choćby minimalnie poprawić swojej urody? Może usunąć piegi, pozbyć się pryszcza? To da się załatwić kosmetykami. Gorzej jeśli chcemy poprawić nimi też nasze wnętrze… Dosłownie.

Tak brzmi wytłumaczenie Brittoni, 22-latki uzależnionej od jedzenia kosmetyków do makijażu oczu, bohaterki ostatniego odcinaka programu TLC My Strange Addiction.

Dziewczyna zmusza się codziennie do jedzenia od 15-20 opakowań cieni do powiek. Choć brzmi to jak żart, nie jest nim. Brittoni zajada się nimi jak słodyczami. Jej ulubione odcienie to szary, biały i brązowy. Jak sama mówi, smakują one czyściej niż kolory ciemne.

Równie szokujący jest sposób, w jaki uzależniona dziewczyna zdobywa nowe kosmetyki. Zanim dokona zakupu cieni, próbuje je w sklepie, tzn. ich smak. Liże je, po czym, jeśli jej nie podchodzą i nikt nie widział jak próbowała, odkłada na miejsce! Jak tłumaczy, nie chce skończyć z czymś czego nie będzie nosiła i czego nie zje…

Oczywiście sytuacja nie pozostaje bez wpływu na jej zdrowie. Dziewczyna choruje na serce – najprawdopodobniej jest to efekt trucia się chemikaliami zawartymi w cieniach do powiek, którymi karmi się od 9-tego roku życia!

Swoją szokującą historią podbiła internet. Udział w programie ma być ratunkiem…

Trzymacie kciuki?

dziewczyna jedząca kosmetyki

dziewczyna jedząca kosmetyki

dziewczyna jedząca kosmetyki