Razem z modą na bycie fit fanki zdrowego stylu życia zyskały dostęp do naprawdę szerokiego wachlarza najróżniejszych diet. Nie da się ukryć, że nie wszystkie mają szansę przynieść oczekiwane efekty, nie wspominając o dobrych skutkach dla zdrowia…

Jak zatem wybrać najzdrowsze i najbardziej efektowne rozwiązanie, jeśli decydujecie się na zmianę nawyków żywieniowych? Powinnyście się trzymać przy tym kilku bardzo ważnych zasad i przede wszystkim… postawić na porady specjalistów. To pozwoli Wam uniknąć ewentualnych problemów w osiągnięciu celów – bez względu na to, czy chcecie jedynie oczyścić organizm, czy zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

ZOBACZ TEŻ: Oto jak walczyć z cellulitem na udach i pośladkach! Nowy sposób!

W obydwu przypadkach świetnym rozwiązaniem będzie wybór oferty Shapebox i ShapeJuice. Dlaczego? Wystarczy, że uświadomicie sobie, że obydwie diety spełniają pięć najważniejszych wymogów stawianymi przed nimi,

Zatem…

1. Stworzone przez specjalistów
W obu przypadkach za odpowiednie zbilansowanie diet odpowiadają specjaliści. To gwarantuje, że decydując się na którąkolwiek z nich zafundujecie sobie idealną dawkę potrzebnych wartości odżywczych.

2. Indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań
Obie diety pozwalają na idealne ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta – bez względu na to, który wariant wybieracie, i czy skupiacie się bardziej na utracie wagi, czy oczyszczaniu.

Dieta Shapebox pozwala nie tylko zróżnicować poszczególne posiłki ze względu na zawartość kaloryczną, ale i ich skład. Dzięki temu, nawet jeśli nie jecie mięsa, nie stanowi to problemu.

Dieta pudełkowa Shapebox przygotowywana jest w trzech wariantach:
Shapebox Vege – to pełnowartościowy zestaw 5 posiłków stworzony z myślą o osobach, które nie spożywają mięsa, ryb i owoców morza.
Shapebox Vege + Ryba – to zbilansowana dieta opracowana z myślą o osobach nie spożywających mięsa, ale lubiących ryby i owoce morza.
Shapebox – to różnorodne menu złożone z chudego mięsa, wysokiej jakości ryb, całej palety zmieniającej się sezonowo świeżych owoców i warzyw oraz bogactwa produktów zbożowych.

Dieta sokowa Shape Juice także przygotowywana jest w trzech wariantach: Slim Fit – zestaw soków dla osób chcących w przyjemny sposób pozbyć się od dwóch do trzech kilogramów zbędnej tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru zgromadzonej w organizmie wody.
Activ – to olbrzymia doza zdrowia i energii, dzięki zestawowi idealnemu na pierwszą przygodę z dietą sokową.
Strong – dieta stworzona z myślą osobach, które aktywnie uprawiają sport i chcą mieć silne mięśnie.

ZOBACZ TEŻ: Pożegnaj oponkę w 14 dni! Oto skuteczny sposobu na płaski brzuch

3. Pozwalają szybko i radykalnie zmienić nawyki żywieniowe
Bez względu na to, czy zdecydujecie się na dietę pudełkową, czy sokową, czeka Was spore zaskoczenie i… wyzwanie. W obydwu wariantach bazą jest całkowite zmienienie nawyków żywieniowych klienta, a także ich utrwalenie. Jeśli miałyście do tej pory problem z podjadaniem, gotowy zestaw 5 zbilansowanych posiłków albo 6 dobrze skomponowanych soków dziennie rozwiązuje tę kwestię.

4. Oszczędzają czas
Nie ukrywajmy – decydując się na dietę pudełkową Shapebox albo dietę sokowa Cold Press Shape Juice znika potrzeba zaglądania do kuchni… Problem przygotowania posiłków i robienia zakupów na czas trwania obu diet rozwiązuje się sam. Pomyślcie o tym, jak wielką oszczędnością czasu jest taka opcja.

5. Działają na dwa sposoby – oczyszczają i odchudzają
Hmm… Chcecie pozbyć się kilku zbędnych kilogramów? A może bardziej zależy Wam na efekcie oczyszczania organizmu i radykalnym zmienieniu dotychczasowych nawyków żywieniowych? Bez względu na zamierzony cel, macie szanse osiągnąć go z pomocą obydwu diet.

ZOBACZ TEŻ: 12 niskokalorycznych przekąsek poniżej 50 kcal

Potrzebujecie jeszcze więcej argumentów?
Diety możecie zamówić na stronie Shapebox.pl i Shape Juice.