18 listopada w Hotelu Hilton odbył się wielki finał Oskarów Fashion 2007. Organizatorem konkursu jest magazyn Fashion i jego redaktor naczelna Katarzyna Kultys-Jabłońska. Z roku na rok przybywa coraz więcej młodych i zdolnych artystów i coraz więcej pięknych kobiet. Zadaniem redakcji magazynu Fashion jest wyłonienie wraz z czytelnikami 60 osób VIP, które uchodzą w Polsce za najlepiej ubrane.

Nagrody przyznano w następujących kategoriach: film, muzyka, media, informacja, biznes i moda. O statuetkę Oskara Fashion walczyło sześciu projektantów, pięciu fotografików i dziesięć modelek. Wszystkie projekty zaprezentowane zostały na finałowej dziesiątce dziewczyn startujących w kategorii modelka.

Imprezę prowadziła Grażyna Torbicka.

Nagrodzeni: Beata Sadowska (kobieta, media), Michał Koterski (mężczyzna, media), Anna Starak (kobieta, biznes). Marek Sowa (mężczyzna, media), Joanna Horodyńska (kobieta, moda), Sławek Blaszewski (mężczyzna, moda), Kayah (kobieta, muzyka), Sebastian Karpiel-Bułecka (mężczyzna, muzyka), Monika Olejnik (kobieta, informacja), Krzysztof Ibisz (mężczyzna, informacja), Grażyna Szapołowska (kobieta, film).