Ups… Chrissy Teigen na długo zapamięta tegoroczna galę rozdania nagród Grammy. Hmmm… Chociaż w sumie może mieć z tym drobny problem. Na pewno w pamięć fanów zostaną nagrania którymi modelka podzieliła się na swoim Snapchacie, Twitterze i Instagramie.

Nie byłoby w nich nic dziwnego – w końcu gwiazda nie raz i nie dwa nagrywała filmiki zarówno podczas ważnych gal, jak i trwających po nich zabaw, jak i po nich. Jednak jeszcze nigdy nie była na nich w TAKIM stanie.

Cóż, w tym roku Chrissy najwyraźniej wypiła na afterparty po rozdaniu Grammy kilka drinków za dużo. Filmiki, które robią aktualnie furorę w sieci, nagrywała ewidentnie będąc pod wpływem sporej ilości alkoholu – do czego z resztą się przyznała.

Co dokładnie sprawiło, że Internet po prostu zakochał się w pijanej modelce? Po prostu – jej relacja z mężem. John Legend pomógł nietrzeźwej małżonce zdjąć zaplątana w jej włosy biżuterię. Nie wydawał się przy tym ani zły na modelkę, ani zniecierpliwiony trudnościami z odpięciem łańcuszka…Do tego Chrissy była po prostu… strasznie sympatyczna…

Nagranie z siedzącą na podłodze gwiazdą i mocującym się z biżuterią Johnem nie jest jej jedynym dziełem z tego wieczora.

Zobaczcie same!

Oooo... Ten filmik z uroczą PIJANĄ Chrissy Teigen podbija Internet

‪My stylist @MonicaRoseStyle just sent me this from last night I mean how and why does anyone work with me ‬

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)

Oooo... Ten filmik z uroczą PIJANĄ Chrissy Teigen podbija Internet

Oooo... Ten filmik z uroczą PIJANĄ Chrissy Teigen podbija Internet