Pamiętacie te czasy, gdy to Paris Hilton była gwiazdą, a Kim Kardashian jedynie jej aspirującą koleżanką? Młodsze z Was maja szansę nie kojarzyć tego – mogłoby się wydawać – oddalonego o lata świetlne okresu… Dlatego przypominamy…

Jeszcze kilkanaście lat temu obie celebrytki były przyjaciółkami stawiającymi pierwsze kroki w show-biznesie. Łączyło je wiele – od znanych nazwisk, przez wystawny tryb życia, po upublicznienie nagrań z sypialni… Dzielił za to stopień popularności. Paris zapewne wraca do tych czasów z rozrzewnieniem – to ona była wówczas gwiazdką.

Minęło kilka lat, czas zweryfikował nie tylko gwiazdorski potencjał Kim i Paris, ale także ich przyjaźń. Delikatnie mówiąc – ciężko byłoby w tym momencie użyć w stosunku do tej dwójki słowa „przyjaciółki”.

Właśnie dlatego wszystkie aktualne fotki mogące sugerować nagłe pojednanie w celebryckim światku, wywołują takie poruszenie. Dokładnie tak jest też w przypadku nowego zdjęcia, zrobionego przy okazji świątecznej imprezy u Kris Jenner. Jak się okazało, zaproszenie otrzymała także Paris.

Kim nie odmówiła sobie zapozowania z dawną przyjaciółką…

ZOBACZ TEŻ: Paris Hilton zrewolucjonizuje selfie?

Aż trudno uwierzyć, że fotki w tym stylu były dla tej dwójki normą… kilkanaście lat temu!

OMG! Znowu mamy rok 2006?! Kim Kardashian i Paris Hilton znowu balują razem

OMG! Znowu mamy rok 2006?! Kim Kardashian i Paris Hilton znowu balują razem