W branży show-biznesu nie jest łatwą sprawą utrzymanie w tajemnicy ślubu.A jednak są pary, którym się to udało. Do ich grona w ostatni weekend lipca dołączyli Monika Jagaciak i jej partner, Branislavem Jankiciem.

Cóż… W przypadku modelki utrzymanie w tajemnicy całego przedsięwzięcia mogło nie być specjalnie trudne. Dla JAC to norma… Modelka wyjątkowo starannie dba o swoja prywatność, nie afiszuje się z nią. Zdecydowanie głośniej od zawsze było o jej kolejnych sukcesach i współpracach niż związkach. Monika od zawsze dbała o to, by mówiły za nią osiągnięcia, a nie sytuacje z życia prywatnego.

I tak udało się jej zatrzymać z dala od blasku fleszy związek z Jankiciem, chorwackim fotografem i reżyserem. Para nie pozowała poza kilkoma okazjami do wspólnych zdjęć, unikała oficjalnych imprez. Nie poinformowała także oficjalnie o ślubie…

Tu zadziałali znajomi, zaproszeni na uroczystość! To właśnie ze zdjęć, które w ostatnim czasie pojawiły się na ich instagramowych profilach, wynika, że para powiedziała dobie sakramentalne „tak”. Na jednej z fotek – zamieszczonej przez stylistę Pawła Kędzierskiego – widać nawet piękną suknię ślubną byłej modelki Victoria’s Secret! Młodzi pobrali się w Serbii. Nie da się ukryć – 23-letnia panna młoda prezentowała się doskonale.

Gratulujemy!

Here comes the beautiful bride 👰🏼 @jacmonika

Post udostępniony przez Paweł Kędzierski/ Ken Ji (@pkedzierski)

💙💫 #meandmybodyguard #husband #mypoddrzewem #sukienkiikrawaty

Post udostępniony przez Ania Jagaciak-Michalska (@aniajagaciak)

❤️ #serbia

Post udostępniony przez Michal Rej (@michalrej)

#JankicBrothers

Post udostępniony przez Branislav Jankic (@slavjankic)

Missing my ideal Sunday mornings. Whoever took this picture, thank You 😉 ❤️

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak (@jacmonika)

☀️

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak (@jacmonika)