Ostatnie miesiące nie należały do najprostszych w życiu Ariany Grande. Mimo zawirowań w życiu osobistym, wygląda na to, że artystka stara się nie tracić gruntu pod nogami. Mimo, że wygląda na smutną, to wypuszcza nowe single i pracuje nad nową płytą. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że rzucanie się w wir pracy i zmiany mogą być lekiem na całe zło. Teraz do długiej listy zmian można dopisać nowe, krótkie włosy Ariany. I nie, nie jest to peruka.

Wprawdzie gwiazda wrzuciła zdjęcie z mocnym filtrem, jednak nie da się ukryć – to są jej delikatne, naturalne włosy. A dzięki temu Ariana wygląda na jeszcze młodszą i przeuroczą!

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE W PERUCE PRÓBUJE UKRYĆ FAKT, ŻE ZROBIŁA SOBIE USTA

Biorąc pod uwagę to, że jeszcze niedawno artystka żaliła się w jednym z wywiadów, że jej koński kucyk sprawia jej wiele nieprzyjemności, a nawet bólu, jesteśmy w stanie zrozumieć powody, jakimi kierowała się Ariana przy tej decyzji. Niemniej, jakoś nie będziemy tęsknić za jej długimi włosami – artystka nieustannie wkładała peruki, więc zanim zdążymy się przyzwyczaić do krótkich, z pewnością znowu będą długie.

A jak Wam się podobają nowe włosy Ari?