Omenaa Mensah to jedna z bardziej naturalnych gwiazd. Na salonach idealnie „zrobiona”, ale na jej Instagramie bez problemu znajdziecie zdjęcia bez makijażu. Na co dzień używa wyłącznie tuszu do rzęs i błyszczyków, uważa, że dla kobiet pracujących w mediach make-up jest zwykłą koniecznością.

ZOBACZ: OMENA MENSAH ZAPREZENTOWAŁA REWELACYJNĄ FIGURĘ NA SALONACH

Praca na wizji wymaga mocnego makijażu, nie tylko w przypadku dziennikarzy i prezenterów, lecz także ich gości.

– TVN jest to telewizja, do której przychodzą również mężczyźni, np. do TVN24 – politycy. I nie ma tak, żeby którykolwiek z panów polityków wszedł na antenę bez makijażu – mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Omena zaobserwowała, że makijaż telewizyjny to coś, co bardzo podoba się większości kobiet, które po zejściu z wizji nie chcą zmywać ciężkiego makijażu.

– Często panie wracają po wywiadzie, jeszcze proszą o jakąś dokładkę i wychodzą np. na jakąś imprezę, więc mają piękny, profesjonalny makijaż – mówi Omenaa Mensah.

Pracując na wizji, dziennikarka zawsze nosi mocny makijaż, nawet podczas nagrań przy wysokiej temperaturze. Ma jednak swoje sposoby, by make-up wytrzymał warunki pogodowe. Jej zdaniem każda pracująca w show biznesie lub w mediach kobieta powinna znać tego rodzaju patenty.

– Są chusteczki, które ściągają nadmiar wilgoci z twarzy. Oczywiście puder w kamieniu, który powinien być w torebce każdej – jak ja to mówię – medialnej pani, która udziela wywiadów czy musi poczuć na swojej twarzy blask świateł – mówi Omenaa Mensah.

Omena bardzo chętnie całkowicie rezygnuje z makijażu.

– A jak jestem w Afryce, to już kompletnie no make-up. Za gorąco, więc to taki czas, żeby sobie trochę skóra odpoczęła – mówi Omenaa Mensah.

ZOBACZ TEŻ: OMENA MENSAH JUŻ TAK NIE WYGLĄDA!

Spodziewałyście się takich odpowiedzi?

#helloworld #goodmorning #nomakeup #dog 🐩😍

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

#spinning #goodmorning #catching #happiness ❤️💛💚🇬🇭

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

Omenaa Mensah: Jak jestem w Afryce, to już kompletnie no make-up (FOTO)

Omenaa Mensah: Jak jestem w Afryce, to już kompletnie no make-up (FOTO)

Omenaa Mensah: Jak jestem w Afryce, to już kompletnie no make-up (FOTO)