Nie ma dnia bez nowego trendu na Instagramie. To prawdziwa kopalnia wiedzy urodowej i świat egzotycznych inspiracji. Niekończące się sposoby podkreślania brwi przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. Zaskakujące, brzydkie, wyjątkowe, urocze. Same doskonale wiecie, jakie trendy kreują beauty blogerki. Ten będzie kolejnym, który możecie przyporządkować do swojej ulubionej kategorii.

ZOBACZ TEŻ: MYŚLAŁAŚ, ŻE NIGDY NIE POŻEGNAMY PIERZASTYCH BRWI? NADCHODZI CZAS GOLDEN BROWS!

Najpierw były brwi pierzaste. Później nastały gorzkie czasy brwi falujących i tych w kształcie drutu kolczastego. Metaliczne podkreślenie spowodowało, że na chwilę odetchnęłyśmy z ulgą. Niestety przyszedł czas na brwi korony.

Wszystko zaczęło się od propozycji 23-letniej beauty blogerki Harlibi. Zainspirowana pierzastymi brwiami Stelli Sironen opublikowała na Instagramie efekty swoich fantazji. I tak przygotowanie brwi w kształcie koron wymaga rozczesania włosków, ułożenia w odpowiedni sposób i przyozdobienia ich cekinowymi (lub innymi) punktorami. Twoje brwi są teraz diademami!

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJGORSZY URODOWY TREND TEGO ROKU – BRWI JAK PIÓRA (FOTO)

Internet jest raczej zdezorientowany ostatnimi trendami stylizacji brwi. A w tym przypadku zmieszanie oznacza raczej zdegustowanie. No cóż, wielka sztuka już nie raz podzieliła ludzkość. Wygląda to raczej na zabawę, ale może oznacza to koniec ciekawych, sensownych pomysłów na #instabrows?

Nieśmiało pytamy… podobają się Wam?

brow crown

Post udostępniony przez Sofie Petersen (@sofiepeterseen)