Rebecca Watkin postanowiła rozpocząć trudny temat na twitterze, publikując zdjęcie oczekiwań jednego z mężczyzn, który pisał do niej poprzez aplikację randkową. Kobietę zadziwił przede wszystkim szczegółowy opis paznokci, który uznał za najbardziej seksowny. Czy faktycznie mężczyźni dzisiaj wybierają swoje partnerki na podstawie… mani?

ZOBACZ TEŻ: FEMINISTYCZNY MANICURE, KTÓRY MOŻESZ NOSIĆ CAŁY ROK! ZOBACZ NAJLEPSZE HASŁA

25-letni Alex założył konto na profilu szukając wyjątkowej kobiety, która spełni przede wszystkim jedno z jego założeń. Wygląda na to, że mężczyźnie bardzo zależy na tym, by jego partnerka miała określony typ paznokci.

Na jego profilu można przeczytać, że zawodowo zajmuje się piłką nożną i pracuje fizycznie w jednym z magazynów w stanie Essex w Anglii. Oprócz kilku podstawowych informacji, możemy dowiedzieć się też, że szalenie podobają mu się u kobiet długie paznokcie, koniecznie przedłużane akrylem. Jak sam pisze, czuje się “wyjątkowo, gdy trzyma taką kobiecą dłoń”. Przyznaje też otwarcie, że lubi jak takie paznokcie “drapią go po plecach lub szyi”.

Rebecca wyśmiała oczekiwania mężczyzny, umieszczając na twitterze screeny z jego profilu na Tinderze wraz z załączonymi przez niego zdjęciami. Dodała też, że “Tinder nigdy nie przestaje ją zadziwiać pod względem dziwnych ludzi”.

ZOBACZ TEŻ: On rozpoznaje dziewczyny po kształcie i kolorze paznokci. Radzi, których unikać

I chociaż ogłoszenie jest co najmniej nadzwyczajne, ciężko nam stwierdzić, czy kobieta miała prawo tak obsmarować mężczyznę w mediach społecznościowych.

Uważacie, że to normalne oczekiwania mężczyzn w dzisiejszych czasach?