Nie jest tajemnicą, że Paulina Krupińska należy do tej kategorii gwiazd, które swoje życie prywatne starają trzymać się z daleka od mediów. Mimo to czasem zdarza się, że nawet modelka dzieli się z fanami czymś, co należy do tej na co dzień mocno pilnowanej sfery… Dokładnie tak jest ze zdjęciami dzieci byłej Miss.

Przypomnijmy, że Paulina jest mama dwóch maluszków – 2 letniej córeczki Antosi i kilku miesięcznego synka, Jędrusia. W przypadku obydwu ciąż przyszła mama zachowywała szczególną powściągliwość w kwestii informowania mediów. Modelka zrobiła jednak ostatnio wyjątek i na jej instagramowym profilu pojawiło się przeurocze zdjęcie drugiego z maluszków!

Tak – Paulina podzieliła się z fanami swoją radością. Pretekstem do tego stał się uśmiech Jędrusia! Fotkę była Miss opatrzyła oczywiście odpowiednim opisem…

Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? 😄❤️😍 #cośczegoniedasiękupić #bezcenne #uśmiechdziecka #uśmiechlepszyodwszystkiego #pocochanelki #pocoinnetorebki #tojestprawdziweszczescie – napisała.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Partner Pauliny Krupińskiej uwielbia, gdy ona zakłada na siebie TEN strój!

Fani nie pozostali obojętni – w komentarzach aż zakipiało od zachwytów!