Ufff, na szczęście ta zima odchodzi już powoli w zapomnienie, już zaraz, już niedługo, znowu będzie można przyodziać się lekko i przyjemnie, rozkoszując się każdym promykiem słońca.

Dzień. Ulica. Spokojnym, pewnym krokiem mija Cię elegancko ubrana kobieta. Niby nic nadzwyczajnego, „żadnych marek”, a jednak… ma to coś. Co? Własny styl, elegancja, szyk?
Osobisty sztab stylistów i wizażystów? Zapewne nie. Wystarczy trochę wyobraźni i szeroko otwarte oczy.

Bo zawsze jest pora na odrobinę szyku i elegancji.
W tym temacie ciekawą ofertę do zaprezentowania ma sklep internetowy Skorzana.com z asortymentem zdecydowanie klasycznym.

Jeśli chcesz wnieść do swojego dotychczasowego stylu odrobinę szyku i elegancji, to właśnie tam powinnaś udać się na najbliższe zakupy.

Ile to razy szukałaś torebki idealnej, oczyma wyobraźni widząc ją dokładnie? Gorzej z tym, co oferują sklepy – czasami odchodzimy jedynie z czymś, co przypomina nasz wymarzony zakupy. Ciekawą rzeczą jest to, iż torebki szkórzane (skóra naturlana), które produkuje ten sklep, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej produkowanej na indywidualne zamówienie klienta. Sprawia to, iż Twój produkt jeśli chodzi o styl oraz kolor, na pewno wyróżni się i będzie wyjątkowy.

Sklep ma również możliwość projektowania wzorów i prototypów (łącznie z tłoczeniem logo!) na indywidualne zamówienie hurtowe.

Co Wy na to? Czyż nie warto dodać do swojej garderoby odrobiny szyku i skórzanej elegancji?

Dla naszych czytelników:
na kod ZEBERKA rabat 10%

Poniższe modele wykonane są ze skóry naturalnej produkcji polskiej:


89.90 PLN
Mała torebeczka skórzana DAN-A T46


189.90 PLN
Damska torebka skórzana DAN-A T10


159.90 PLN
Damska torebka skórzana DAN-A T8


249 PLN (od 219,- dostawa gratis)
Ekskluzywna włoska torebka skórzana T108


54.90 PLN
Skórzany Portfel Damski P10