Święta oraz karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Oznacza to, że jeśli nie chcesz z gorączką biegać po centrach handlowych 29 grudnia, przygotowania warto zacząć już dzisiaj. Oprócz ciekawej stylizacji warto rozejrzeć się za modną parą butów. W tym sezonie (tak, wiem, że to dziwne) królują sandałki na obcasie. Oczywiście, nikt nie każe Ci w nich biegać po śniegu. To ta para “na zmianę”, która pomoże Ci wydłużyć nogi oraz doda efektu wybranej kreacji.

ZOBACZ TEŻ: ŚWIETNE SZPILKI, KTÓRE ZNAJDZIECIE OBECNIE W ZARZE. WYBRAŁYŚMY AŻ 5 PAR!

Tak więc mamy kolorowe sandałki z foliowym wykończeniem, wiązane rzemykami oraz przezroczystym paskiem z przodu. Wiem, co myślisz – oprócz efektownej pary szpilek przyda Ci się też pedicure.

Na szczęście w Katalogu Marzeń możesz zarezerwować wizytę w SPA dla rąk i stóp za niewielką cenę. Dzięki karcie podarunkowej, którą znajdziesz w najnowszym numerze magazynu JOY, możesz spełnić marzenie i wyglądać jak prawdziwa gwiazda!

Pamiętaj, że na karcie jest już 15 złotych w prezencie od Zeberki i magazynu JOY. O szczegółach akcji możesz przeczytać TUTAJ.