Jeśli masz dość bezowocnej pracy nad swoim ciałem i brak Ci motywacji by zrobić krok wprzód, to trafiłaś w dobre ręce. Lato zbliża się wielkimi krokami i to od Ciebie zależy jak zaprezentujesz się w nowym bikini. Zobacz jak ambasadorki marki Noble Health pomagają uczestniczkom przejść przez walkę o smukłą sylwetkę i skorzystaj ze sprawdzonych rad. Lidia, Dominika i Jessica będą miały okazję wypróbować najnowsze nutrikosmetyki i kosmetyki wyszczuplające firmy Eveline Cosmetics. Trzymajmy kciuki!

&nbsp

Odchudzanie jest HOT!

Odchudzanie jest HOT!

Odchudzanie jest HOT! Paulina Sykut-Jeżyna

„Codzienne treningi to zadanie dla wytrwałych, ale efekt jest fantastyczny. Sport daje ogromną satysfakcję i z czasem staje się pasją. Dieta, ćwiczenia, suplementacja… po prostu dbałość o siebie jest sposobem na życie. A wszystko zaczyna się od uśmiechu.”

&nbsp

Odchudzanie jest HOT! Magdalena Modra

„Każdy musi znaleźć swój sposób, by nauczyć się zdrowych nawyków. Wszyscy dietetycy powtarzają, że trzeba pić wodę
i to najlepiej dwa litry dziennie. Często o tym zapominałam, dlatego zaczęłam wszędzie chodzić z butelką wody.”

&nbsp

Odchudzanie jest HOT! Aleksandra Kisio

„Nie diety są ważne, tylko zdrowe odżywianie, połączone z ruchem. Dzięki temu mam dobrą formę i samopoczucie. Przygotowując posiłki w domu, staram się by były skomponowane ze zdrowych produktów bogatych w odżywcze składniki. Często wybieram produkty pełnoziarniste, warzywa, ryby i owoce morza. Jem małe porcje, pięć, sześć razy dziennie”

Holistyczne piękno dzięki Noble Health

Odchudzanie jest HOT!

&nbsp

Odchudzanie jest HOT!

TRENING

W studiu Fitness Piotra Łukasiaka,trener Zbigniew Chmielewski pokazał dziewczynom podstawowe ćwiczenia wyszczuplające sylwetkę, m.in. z piłką i ciężarkami. Wspólnie opracowali plan treningów.

Odchudzanie jest HOT!