Rosyjski salon kosmetyczny Nail Sunny kilka dni temu udostępnił na swoim instagramowym profilu przerażający film, który przedstawia długie, przezroczyste paznokcie jednej z klientek. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w środku znajdowały się żywe mrówki!

ZOBACZ TEŻ: SZYBKA REGENERACJA – MIĘKKIE I GŁADKIE DŁONIE W KILKA MINUT

Zaraz po opublikowaniu filmu pojawiło się wiele komentarzy, w których ludzie wyrażali swoje oburzenie.

To jest chore. Powinieneś się wstydzić.
Dlatego tak bardzo nienawidzę ludzi. Wstydź się, to jest wykorzystywanie zwierząt.

Komentujący nie tylko wyrażali swoje zdanie na temat samego wyglądu manicure, ale również zwrócili uwagę na okrucieństwo związane z noszeniem żywych mrówek w środku paznokci! Faktem jest, że owady prawdopodobnie zginą w wyniku uwięzienia. Jeden z komentatorów zapytał wprost w komentarzu: Czy przez dwa tygodnie będziesz mieć martwe mrówki żyjące w Twoich paznokciach?

ZOBACZ TEŻ: SSANIE OLEJU – SEKRET PIĘKNEGO UŚMIECHU

Na kolejnym filmiku umieszczonym przez Nail Sunny widać jak mrówki są uwolnione i z powrotem trafiają na ziemię, jednak fakt ten nie zrobił wrażenia na internautach, którzy nadal nie ukrywali oburzenia całą sytuacją.

Dla Nail Sunny stworzenie manicure z żywymi mrówkami w środku pewnie miało okazać się oryginalnym i zabawnym pomysłem, ale stało się zupełnie inaczej. Całość wygląda obrzydliwie i jest raczej antyreklamą tego salonu.

Co Wy na to?