Cynthia Rowley dołączyła do zwiększającego się ciągle grona projektantów, którzy próbują urozmaicić klientom zakupy poprzez tworzenie nietypowych butików. Designerskie sklepy na świeżym powietrzu to nic nowego, ale wersja Cynthii prezentuje się wyjątkowo ciekawie.

Mamy tu całą instalację – jest skrawek zielonej trawy, są huśtawki i piknikowe koce (które to można również kupić). A z boku zaparkowana jest furgonetka, w której urządzono butik.

Butik na kółkach nie brzmi zbyt luksusowo, ale ludzie pracujący dla Rowley naprawdę się postarali. Wystrój wnętrza jest bardzo elegancki, mimo niewielkiej przestrzeni udało się tu wkomponować fotele, przymierzalnię i oczywiście najważniejsze – wieszaki z kreacjami od projektantki.

Butik obecnie „parkuje” w Nowym Jorku, ale wkrótce wyruszy w istne tournee po Stanach Zjednoczonych – będzie kierował się w stronę południa, by zakończyć swoją trasę w Miami. Po drodze zatrzyma się we wszystkich znaczących miastach Wschodniego Wybrzeża.

W ramach promocji tego objazdowego sklepu Cynthia Rowley oferuje prywatne mierzenie strojów – cały sklep podjedzie wówczas pod drzwi domu potencjalnej klientki.