Suknie ślubne to jeden z naszych i Waszych ulubionych tematów. Obok tej nie mogłyśmy przejść obojętnie, zdjęciami ze ślubu dziedziczki ogromnej fortuny Swarovskich żyją aktualnie wszystkie media. Jedyna córka Paula i Alexandry Swarovskich właśnie wyszła za mąż. Nie mogło być inaczej, jej suknia ślubna powaliła wszystkich na kolana. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: ZOBACZCIE PRZEPIĘKNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ PIPPY MIDDLETON, SIOSTRY KSIĘŻNEJ KATE!

Jak możecie się domyślać, suknia aż „uginała się” od ilości kryształów Swarovskiego. Na swój wielki dzień Victoria wybrała dla siebie suknię godną prawdziwej księżniczki. Góra w stylu naked dress z kuszącymi prześwitami, balowy rozkloszowany dół i sześciometrowy tren. Trzeba przyznać, że to wszystko robi ogromne wrażenie.

Suknia została zaprojektowana przez Michaela Cinco, projektanta z Dubaju. Do jej ozdobienia użyto 500 tysięcy (aż PÓŁ miliona!) kryształów, które pięknie połyskiwały podczas uroczystości. Taka ilość błyskotek musiała trochę ważyć, twórca sukni zdradził, że całość to aż… 46 kilogramów! Podejrzewamy, że to tylko trochę mniej niż waży sama Panna Młoda…

Uroczystość odbyła się w bajecznie pięknym otoczeniu – w Falisia, a Luxury Collection Resort & Spa, Portopiccolo we Włoszech.

ZOBACZ TEŻ: 10 PORAD, DZIĘKI KTÓRYM NOC POŚLUBNA BĘDZIE WYJĄTKOWA

WOW!

I said YES to the love of my life! ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Victoria Swarovski💎 (@victoriaswarovski)

My favorite pictures of all times… thank you to everyone who supported me over all these years… @bunte_magazin go and get the new issue…

Post udostępniony przez Victoria Swarovski💎 (@victoriaswarovski)