Dominika Gwit dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami błyskawicznie stała się ulubienicą polskiej widowni. Jej dystans do siebie, poczucie humoru i sposób bycia zaimponowały tysiącom telewidzów. Gwiazdka, która nosi rozmiar XL stała się wzorem do naśladowania dla innych dziewczyn, które miały problem z zaakceptowaniem swojej wagi.

Czytaj także: Dominika Gwit żartuje z Beaty Tyszkiewicz na Instagramie!

Nawet starcie z Beatą Tyszkiewicz udowodniło, że Dominika dobrze czuje się w swoim ciele i mimo nadwagi może czuć się kobieco i pewnie. Niestety o jednym gwiazda powinna pamiętać – niektóre stylizacje zamiast podkreślać jej kobiece kształty, mogą je deformować. Tak stało się w przypadku sukienki, którą Dominika założyła wczoraj.

Czytaj także: DOMINIKA GWIT ZNOWU POKAZUJE SWÓJ DYSTANS DO SIEBIE! NA JEJ INSTAGRAMIE MEMY

Różowa kreacja o kroju prostokąta na figurze Dominiki prezentowała się nie najlepiej. Apetyczny dekolt został zakryty, o wcięciu w talii można zapomnieć, z kolei długość sukienki skuteczne skróciła nogi gwiazdy. Nawet klasyczne, czarne szpilki nie uratowały sytuacji! Zobaczcie najnowsze zdjęcia Dominiki. Wam również nie podoba się ten look?

O nie! Dominika Gwit po prostu nie mogła wyglądać gorzej! (FOTO)

O nie! Dominika Gwit po prostu nie mogła wyglądać gorzej! (FOTO)

O nie! Dominika Gwit po prostu nie mogła wyglądać gorzej! (FOTO)