Na czym można zrobić dobry biznes? Chyba na wszystkim… Niektóre gwiazdy zakładają własne marki, np. odzieżowe lub kosmetyczne. Ostatnio Jessica Mercedes wystartowała z marką Moiess, która zrobiła takie zamieszanie jak Kylie Jenner i Kylie Cosmetisc. Okazuje się, że niektórzy wolą zarobić i się nie narobić i…

ZOBACZ: DOMINIKA ZASIEWSKA ZOSTAŁA JASNĄ BLONDYNKĄ

Na „świetny” biznes wpadła niedawno Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka. Celebrytka stwierdziła, że nie ma w szafie tyle miejsca, żeby zbierać różne markowe pudełka (np. po butach czy torebkach), dlatego… postanowiła je sprzedać!

– Dziewczyny !! Która potrzebuje trochę lansu w garderobie i chce kupić pudełka po butach/torebkach/szalikach i torby zakupowe LV ? Wysyłka 24h. Mam do sprzedania jeszcze opakowania i torby Gucci i D&G jakby co 😜 – napisała na swoim Facebooku.

Zasiewska stwierdziła, że pudełka sprzedaje „po trzy stówy”, ale zastanawia się czy nie powinna zróżnicować cen. Cała Polska zastanawia się teraz po co ktokolwiek miałby kupować takie pudełka. Z odpowiedzią znowu przychodzi sama Wodzianka. Dziewczyna stwierdziła, że dziewczyny, które chcą mieć perfekcyjne mirror selfie. W końcu równiutko poukładane pudełka LV czy Chanel w tle to dodatkowe punkty do lansu… A że zawartości nie ma w szafie to już inna bajka.

ZOBACZ TEŻ: DOMINIKA ZASIEWSKA WYSZŁA ZA MĄŻ

Ciągle przecieramy oczy ze zdziwienia…

O-M-G! Padniecie, jak zobaczycie nowy biznes Wodzianki! Sprzedaje pudełka...

O-M-G! Padniecie, jak zobaczycie nowy biznes Wodzianki! Sprzedaje pudełka...

O-M-G! Padniecie, jak zobaczycie nowy biznes Wodzianki! Sprzedaje pudełka...