Minimalistyczne kolczyki to najnowszy trend, który stał się hitem na Instagramie i Pinteresie. Ten mały, niepozorny dodatek wygląda naprawdę uroczo!

To zabawne w jak szybkim tempie trendy pojawiają się i znikają – niezależnie od tego, czy chodzi o nowości w makijażu, takie jak matowe usta, rozświetlacze i błyszczące powieki, czy też najnowsze kolekcje ubrań. W świecie piercingu również mamy do czynienia z nowościami. Obecnie panuje moda na minimalistyczne kolczyki, które są dodatkiem do właściwych ozdób.

ZOBACZ TEŻ: REDLIPSTICKMONSTER ZNOWU W NOWYM KOLORZE WŁOSÓW!

Maria Tash, kobieta, która zajmuje się piercingiem zawodowo, twierdzi, że jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać dodatkową ozdobę, bez potrzeby przekłuwania górnej chrząstki ucha.

Cała zabawa z piercingiem polega na tym, że przekłucie następuje w miejscu dosyć typowym – powyżej istniejącego przekłucia na płatku usznym.

ZOBACZ TEŻ: CHCESZ, BY TWOJE USTA WYDAWAŁY SIĘ WIĘKSZE? WYKORZYSTAJ TE GENIALNE TRIKI!

Najważniejszym czynnikiem w decyzji o zrobieniu minimalistycznej ozdoby jest kształt ucha – niektóre osoby mają po prostu małe płatki uszne, które uniemożliwiają przekłucie w tym miejscu.

W przypadku tego typu przekłucia najlepiej jest wybrać kolczyki typu stud, które idealanie komponują się z małymi kółkami, założonymi na dolną dziurkę. Po całkowitym wygojeniu się rany, można tworzyć dowolne połączenia.

Podoba Wam się ten pomysł?