W ciągu ostatniego roku brokat migotał wszędzie. Od powiek po usta. Od maseczek po włosy i ręce. Teraz, dzięki staraniom legendarnej wizażystki Val Garland, obłok blasku rozpromieni całą naszą twarz. Z dużym naciskiem na czoło.

Kobieta inspirował się koreańskimi córkami morza. Haenyeo zapuszczają się w głębiny w poszukiwaniu owoców morza. Te niezwykle zdeterminowane i silne kobiety poświęcają się dla dobra bliskich. Profesja, którą się zajmują, jest niebezpieczna i wymagająca.

ZOBACZ TEŻ: MARGOT ROBBIE W BROKACIE! SUBTELNY MAKIJAŻ AKTORKI WYGLĄDA REWELACYJNIE!

Val wyśniła kobietę wychodzącą z wody. Na jej wilgotnej skórze tańczyły promienie słońca. Pracując z modelkami, postanowiła iść dalej. Zdrowy połysk wzbogacił się więc o brokat.

Wizażystka sugeruje rozprowadzanie brokatu z pomocą kogoś bliskiego. Według niej należy umieścić go na chusteczce lub książce i dmuchając, aplikować go na twarz. Tylko w ten sposób brokat ma szansę wyglądać naturalnie.

ZOBACZ TEŻ: BROKATOWE ŁZY UDOWADNIAJĄ, ŻE SMUTEK MOŻE BYĆ ABSOLUTNIE WSPANIAŁY!

Jeśli pomysł ten wydaje Ci się zbyt awangardowy na przeciętny wieczór, zapisz go jako inspirację na makijaż festiwalowy. Mamy wrażenie, że latem brokat będzie dosłownie wszędzie!

Co o tym myślicie?

Silk -cashmere -latex

Post udostępniony przez Preen By Thornton Bregazzi (@preenbythorntonbregazzi)

-Hood –

Post udostępniony przez Preen By Thornton Bregazzi (@preenbythorntonbregazzi)