Wiosna 2021 – nowy sezon zbliża się do nas nieubłaganie! Jaka będzie tegoroczna wiosna? Wyrazista, rockowa i kolorowa. A wszystko to z domieszką satyny oraz delikatnej dziewczęcości. Zobacz zapowiedziane trendy na zbliżające się miesiące!

Makijaż inspirowany kolorami Pantone na 2021 rok! Niesamowite inspiracje na ten rok

Wiosna 2021: kolor

Po długich miesiącach mody na delikatne i stonowane kolory przyszła pora na coś bardziej zdecydowanego. Jaskrawy róż, mocny błękit i soczysta zieleń to niektóre z kolorów, które będą rządzić tym sezonem! Równie mocnym trendem będzie zestawienie skóry z innymi materiałami. Rockowe klimaty będą tej wiosny czymś naprawdę pożądanym! Stylizacje budowane na kontraście czerni i żywych kolorów lub klasycznej bieli zagoszczą na naszych ulicach. Tego typu połączenia są jednocześnie eleganckie i bardzo wyraziste.

Wiosna 2021: powrót do początków

Jednym z największych trendów na początku wieku były satynowe zestawy. Przygotujcie się na ich wielki powrót! Tym razem w nieco innym wydaniu niż niegdyś: spodnie oraz gorset to będzie komplet idealny! Satyna jest trudnym do noszenia materiałem, łatwo się gniecie i odznacza na ciele, ale zdecydowanie warto zainwestować w tego typu look! Jeśli boisz się koloru, czarna satyna będzie równie popularna i idealna na sam początek przygody z tym materiałem!

Wiosna 2021: trochę kontrolowanego kiczu

Błękitne lub kolorowe dzwony, dodatki w stylu Paris Hilton – w tym sezonie zapowiada się naprawdę mocny powrót do trendów z początków XXI wieku. Trzeba jednak uważać – takie ubrania bardzo łatwo mogą stać się kiczem. Dlatego to wyrazistych dodatków lub spodni ubieraj nieco stonowaną resztę. Do błękitnych dzwonów załóż białą bluzkę i tenisówki. W ten sposób będziesz w stanie trzymać w ryzach najnowsze trendy!

5 nowych nawyków pielęgnacyjnych, które powinnaś wprowadzić na początku 2021 roku

Dobrze znany trend

Ten jeden trend pozostaje z nami od kilku sezonów: bieliźniane satynowe topy będą must have tej wiosny! Dobierz do niego oversize’owy żakiet oraz eleganckie spodnie z materiału – gwarantujemy Ci, że ten look mimo prostoty przyciągnie mnóstwo spojrzeń!