Przed własnymi emocjami trudno się ucieka, ponieważ to właśnie one pozwalają nam przetrwać. Kiedy nasze ciało zaczyna buntować się przeciw wszelkim aktywnościom, a znalezienie dla niego motywacji jest praktycznie niemożliwe, warto rozważyć wszystkie sposoby na pozytywnego kopa.

ZOBACZ TEŻ: Bar Rafaeli znalazła idealny sposób na odstresowanie (FOTO)

Nie ma jednej skutecznej techniki, która działałaby tak samo na wszystkich, ale jeśli od dawna szukasz sposobu na relaks i ukojenie (lub zawsze marzyłaś o locie w kosmos) dobrze trafiłaś! Nie ma nic przyjemniejszego niż kąpiel w wannie pełnej pachnących bąbelków, powstających z przyjemnie syczących, musujących rakiet i planet!

Producenci kul do kąpieli Lush wypuścili na rynek nowe produkty, które zamienią każdą wannę w prawdziwą galaktykę! Od zaprezentowania produktu na Instagramie minęły trzy dni, a musujące kule Rocket Science już stały się hitem!

Te urocze planety i rakieta są wypełnione aromatami bergamotki i cytryny. Nie tylko pachną pięknie, ale również są dobre dla mózgu! Zawarte w nich olejki cytrusowe są doskonałym lekarstwem i ograniczają lęki oraz stres.

ZOBACZ TEŻ: Jak stres wpływa na naszą urodę?

Dobrze się składa, ponieważ posiadanie tego typu produktu powoduje, że od razu stajemy się astronautami, a to… wymagająca praca!