Marka Sinsay postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim, dla których sport to nieodłączny element codzienności, i stworzyła kolekcję idealną na chłodniejsze dni. Kampanii towarzyszą zdjęcia o nowoczesnym charakterze wykonane na Helu.

Nowa odsłona Gym Hard – sportowej kolekcji Sinsay

Gym Hard to sportowa seria Sinsay, która tym razem sprawdzi się nie tylko na siłowni. Jej nowa odsłona to świetne źródło inspiracji dla wszystkich, którzy nie lubią rezygnować z aktywności ze względu na pogodę. Poza produktami, które w Gym Hard pojawiały się już wielokrotnie, jak legginsy i kolarki (od 39,99 PLN) oraz sportowe topy (od 29,99 PLN), znajdziesz tu ciepłe bluzy z materiału futerkowego (od 89,99 PLN) oraz pikowane kurtki i kamizelki w neonowych kolorach (od 99,99 PLN), które rewelacyjnie korespondują z innymi pikowanymi dodatkami i z pewnością będą pojawiać się na ulicach w nadchodzącym sezonie. Tu uwagę przykuwa pikowany, różowy kaptur (od 45,99 PLN) oraz pikowane torby (od 79,99 PLN).

Kolekcja została zaprojektowana tak, by być przede wszystkim funkcjonalną – co nie oznacza, że brak w niej odniesień do ostatnich trendów. Królują tu intensywne kolory, takie jak pomarańcz, róż, królewski błękit i głęboka czerń.

Uwzględnione zostały też wciąż modne printy, tym razem w zwierzęcym wydaniu. Trendem, który z pewnością powróci w tym sezonie, są buty śniegowce (od 99,99 PLN) w wielu wariantach, które można łączyć z innymi ciepłymi dodatkami, jak pikowane rękawiczki i czapki (od 35,99 PLN).

Kolekcja Gym Hard to też nieodłączne akcesoria do ćwiczeń, takie jak hantle, mata do yogi, ekspander, obciążniki czy skakanka. Przybory Gym Hard w energetycznych kolorach, zachęcających do ćwiczeń już od 15,99 PLN.

Odkryj całą kolekcję Gym Hard w wybranych sklepach stacjonarnych Sinsay i na www.sinsay.com.

 

Credits: 

Producent: Kamila Adamska / SiNSAY

Art direction: Piotr Przewodowski / SiNSAY

Fotograf: Karol Kłonowski

Stylizacje: Małgorzata Bartoń

MUA: Marta Perkowska