Wydawać by się mogło, że era blogerek modowych rzeczywiście powoli zmierza ku końcowi. Większość popularnych autorek przestał trzymać się już dawno tematyki stricte odzieżowej, włączając do swojej działalności szeroko pojęty „lifestyle”…

Etap poszerzania działalności na blogu nie ominął także Kasi Tusk. Przypomnijmy, że jej na Make Life Easier od początku poruszała nie tylko tematykę modową, ale i zahaczała o kuchnię, zdrowe odżywianie i fitness.

Dwa lata temu do przedsięwzięć, które swoim nazwiskiem sygnuje Kasia, dołączyło „pisanie” książek. To właśnie wtedy na rynku ukazał się jej Elementarz stylu. Teraz kolekcja tytułów spod szyldu Kasi wydłuża się o kolejny – Make Photography Easier!

Tak, blogerka postanowiła tym razem edukować swoje fanki w zakresie fotografii… a dokładniej, robienia zdjęć… Cóż – to można było przewidzieć – książka jeszcze dobrze nie trafiła do sprzedaży, a w Internecie już wrze na jej temat. Niestety, nie przeważają pozytywne opinie… Tym bardziej że w komentarzach często przywoływany jest cytat z autorki Make Life Easier, mówiący o książce i jej poziomie:

Aby zrobić dobre zdjęcie, należy wybrać miejsce, pomyśleć nad ujęciem i w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Blogerki modowe przyłączyły się do czarnego protestu

W książce opisałam, nie wdając się w techniczne zawiłości, wszystkie moje zawodowe sekrety, triki i sposoby. Dzięki nim Wasze zdjęcia: te z wakacji, kulinarne, na Instagramie, a nawet zwykłe selfie z telefonu, staną się przedmiotem uzasadnionej dumy – dodaje na swoim blogu autorka…

style="overflow:hidden;">

Myślicie, że to będzie HIT?