Karolina Szostak stała się inspiracją dla wielu kobiet z całej Polski po swojej imponującej transformacji. Wielokrotnie podziwiałyśmy, jak zmieniał się jej styl oraz makijaż. Niemniej, jej również zdarzają się wpadki na tle modowo-urodowym. Tym razem Karolina pojawiła się na gali Viva! Photo Awards 2018. Miała na sobie połyskującą spódnicę, koszulę w fantazyjne wzory i jasno niebieski płaszcz. Uwieńczeniem całego zestawu była jednak jej… fryzura.

Związane w kok włosy mocno rzucały się w oczy. Wszystko przez to, że nie były blond, tak jak byłyśmy do tego przyzwyczajone. Miały szarawo, brązowy kolor. Trudno nawet dokładnie stwierdzić, co to za połączenie.

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA SZOSTAK ZNOWU SCHUDŁA? ZOBACZCIE JEJ NAJNOWSZE ZDJĘCIA! (FOTO)

Celebrytka od dłuższego czasu nosiła długie, blond włosy, które świetnie współgrały z jej kształtem twarzy. Dzięki nim też zawsze wyglądała świeżo i młodo. Ciemne włosy zdecydowanie dodały jej lat, widać też kilka siwych, które wystają z upięcia.

Nie możemy za to się przyczepić do makijażu gwiazdy – jak zwykle miała świetny makijaż oczu, ładnie rozświetloną buzie, a jej mani był w nienagannym stanie, z daleka świecąc ponętną czerwienią.

Myślicie, że gwiazda jest tak zabiegana, że ominęła wizytę u fryzjera? Czy zwyczajnie postanowiła wrócić do naturalnego koloru włosów metodą na “przetrzymanie”?

Nowa fryzura Karoliny Szostak wprawiła w zaskoczenie jej fanów. Duża zmiana?
Nowa fryzura Karoliny Szostak wprawiła w zaskoczenie jej fanów. Duża zmiana?
Nowa fryzura Karoliny Szostak wprawiła w zaskoczenie jej fanów. Duża zmiana?