Fantazyjny, finezyjny, odjechany, zindywidualizowany worek, który od pierwszego noszenia stanie się Twoim nieodłącznym przyjacielem. Lubisz słonie? Żaden problem – wylądują na NOŚ MNIE specjalnie dla Ciebie! Wolisz rowery? Wjeżdżają na Twój worek! W 100% polskie, starannie wykonane na indywidualne zamówienie, NOŚ MNIE kupujesz bez obawy, że spotkasz na ulicy kogoś z drugim identycznym NOŚ MNIE!

Chcesz mieć jednak pewność, że Twój NOŚ MNIE jest oryginalny? Szukaj jego indywidualnego podpisu. Każdy NOŚ MNIE ma wszytą w szew metkę z logo. Ale… prawdziwego NOŚ MNIE poznasz po kolorach, wzorach i radości jaką niesie! Na jego widok na pewno zareagujesz uśmiechem!

Noś mnie!

Uwielbiasz NOŚ MNIE i wiesz, że Twoja Przyjaciółka, Mama, Siostra też by go pokochały? Chcesz zrobić prezent swojemu Chłopakowi lub Bratu? Żaden problem! Zgłoś się do marki, a otrzymasz specjalnie dla Ciebie zrobioną niepowtarzalną serię. Całe miasto będzie wiedziało, że te NOŚ MNIE są Twoje! Wystarczy, że napiszesz, co lubisz, czym się pasjonujesz, a firma zajmie się resztą!

Woreczki NOŚ MNIE to nie tylko żywe kolory, funkcjonalność i nieograniczona ilość wzorów. NOŚ MNIE to dbałość o każdy detal. Materiały, z których wykonane są NOŚ MNIE są najwyższej jakości. Dzięki temu możesz zabrać NOŚ MNIE wszędzie. Materiał to jednak nie wszystko! Szwy, przeszycia, połączenia wykonane zostały wyjątkowo starannie, więc możesz zapomnieć o prujących się nitkach czy siepiących końcówkach. NOŚ MNIE bez obaw o jakość!

NOŚ MNIE jest idealne na wycieczki, zakupy, wypad na kawę. NOŚ MNIE wszędzie!

Produkty NOŚ MNIE znajdziesz tutaj.

Noś mnie!