BOHOBOCO PERFUME jest kolekcją wyjątkowych niszowych zapachów unisex. Pierwszy zapach marki powstał w 2012 roku i szybko stał się sprzedażowym hitem. Dzięki ciepłemu przyjęciu zapachu marka mogła się rozwijać. Od tamtej pory powstała linia ośmiu kompozycji, które inspirowane są kontrastowymi składnikami. Mają one działać na emocje i doznania. Teraz marka BOHOBOCO PERFUME przedstawiła dwa nowe zapachy.

Niezależna sieć księgarni Powell’s Books stworzyła własne perfumy. Pachną jak świeżo zaparzona kawa i nowa książka

BOHOBOCO PERFUME

Do wyjątkowych zapachów, które oferuje w swojej kolekcji marka, dołączyły dwa nowe zapachy. YELLOW ROSE INCENSE oraz DARK VINYL MUSK to nietuzinkowe kompozycje, które oparte są na kontraście.

„YELLOW ROSE • INCENSE oraz DARK VINYL • MUSK – najnowsze kompozycje z kolekcji BOHOBOCO •  PERFUME to kolejna odsłona najgłębszych pokładów magii perfum i wyjątkowych emocji . To wspomnienia rys na gramofonowych płytach, wywołanych dziecięcymi zabawami oraz kłujących kolców pięknej róży. Zapraszam Ciebie do ekscytującego świata pełnego otulających zapachów. Wyjątkowe, ochronne nuty pomagają znaleźć drogę do naszej wewnętrznej świątyni, którą powinniśmy codziennie odkrywać i pielęgnować, aby osiągnąć oczyszczającą nirwanę” – tak o najnowszych zapachach marki mówi dyrektor kreatywny marki, Michał Gilbert Lach.

Sandra Kubicka o swoich perfumach: „Było to moje marzenie od dziecka”

YELLOW ROSE INCENSE oraz DARK VINYL MUSK

YELLOW ROSE INCENSE to uzależniające połączenie kontrastowych, zaskakujących nut. Intensywny aromat goździków, otulające wonie kadzidła, piżma i bursztynu oraz wyrazista róża to przepiękna kompozycja zapachowa, którą z pewnością zapamiętasz na długo. DARK VINYL MUSK to z kolei mocna kompozycja, która składa się z piżma, kadzidła i otulających balsamicznych nut. Podobnie jak w poprzednim zapachu, w ten także została wkomponowana róża. Nowe propozycje od BOHOBOCO PERFUME zapowiadają się niezwykle intrygująco.

BOHOBOCO PERFUME źródło: Materiały prasowe: BOHOBOCO PERFUME