Styl gwiazd to temat, który uwielbia większość kobiet. Za świetnymi stylizacjami znanych pań często stoi cały sztab stylistów, którzy obmyślają każdy element stylizacji, w szczególności tych na wielkie wyjście. Izabela Janachowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła, kto doradza jej w kwestii ubioru. Nigdy nie wpadłybyście na to, że jest to…

ZOBACZ TEŻ: IZABELA JANACHOWSKA POKOCHAŁA PERFUMOWĄ TOREBKĘ CHANEL

… jej mąż, Krzysztof Jabłoński!

– Doradzamy sobie wzajemnie, ponieważ większość rzeczy kupujemy razem – mówi Izabela Janachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Janachowska uważa, że jej partner ma świetne wyczucie stylu i doskonale zna się na obowiązującej w danym sezonie modzie.

– On mi dobrze doradza, muszę go czasami posłuchać. Bardzo cenię sobie to, że ma cierpliwość i że w ogóle ochotę mi doradzać – mówi Izabela Janachowska.

style="overflow:hidden;">Mąż doradza jej nie tylko na zakupach, ale również przed wielkimi wyjściami. Izabela zaznacza jednak, że nigdy nie ubiera się pod jego dyktando.

– Po prostu jak coś założę, to na koniec wstaję i mówię: „No i jak?” I wtedy jest albo dobrze, albo jak Cezar – mówi Izabela Janachowska.

style="overflow:hidden;">Kiedy Krzysztof powie jej, że coś jest nie tak, tancerka staje przed lustrem i obmyśla szybki plan naprawy stylizacji.

– Stanę jeszcze raz przed lustrem, trzy razy przemyślę, czy na pewno jest źle, biorę to sobie czasami do serca i coś zmieniam – mówi Izabela Janachowska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: IZABEL JANACHOWSKA PĘKA Z DUMY: MAM 29 LAT I SWÓJ PROGRAM

Spodziewałyście się tego?

Nigdy nie zgadniecie, kto jest stylistą Izabeli Janachowskiej

Nigdy nie zgadniecie, kto jest stylistą Izabeli Janachowskiej

Nigdy nie zgadniecie, kto jest stylistą Izabeli Janachowskiej

Nigdy nie zgadniecie, kto jest stylistą Izabeli Janachowskiej