Niech Was nie zmyli ta anielska buzia! Jeśli popatrzycie na delikatną urodę tej dziewczyny nigdy nie zgadniecie, jakim ciałem może się pochwalić.

Hitem w sieci jest obecnie Maggie May Russell, australijska kulturystka, która króluje w świecie fitnessu.

Mimo młodego wieku (Maggie ma zaledwie 20 lat!) jej ciało jest tak doskonałe, że wygląda jak po godzinach pracy w Photoshopie.

Czytaj także: Kristina Bazan – pierwsza szafiarka, która została milionerką

Jednak Maggie nie zawsze było tak idealna. Jaki nastolatka ważyła prawie 86 kilo i spore problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała.

Byłam onieśmielona, czułam, że nie pasuje do grupy, nie lubiłam przebywać wśród rówieśników. Pewnego dnia postanowiłam coś z tym zrobić i zapisałam się na siłownię. Biegałam na bieżni przez godzinę pięć razy w tygodniu. Wyeliminowałam frytki i czekoladę – straciłam wtedy 8 kilogramów w ciągu trzech tygodni

– wyznaje kulturystka.

Czytaj także: Szok! Ta kobieta ma prawie 50 lat!

Z czasem siłownia stała się jej pasją i dziś Maggie ma ciało, które budzi podziw u obojga płci. Zobaczcie zdjęcia:

Maggie od kilku lat jest na diecie 1100 kalorii dziennie, co pomaga jej w utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. W jej diecie znajdują się głównie warzywa i produkty o wysokiej zawartości węglowodanów. Dziewczyna rezygnuje z tłuszczu i cukru.

💋

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👑 WBFF Fitness Diva Model 👑 (@maggiemay.russell)

Kulturystka spędza 12 godzin w tygodniu na intensywnym treningu, przestrzega sztywnej diety i nigdy nie pije alkoholu, nawet lampki wina.

Where did this pump come from?! Smashed shoulders today. 💪🏽 Determined to push myself as far as possible. Time to really bring it. 💪🏽💋

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👑 WBFF Fitness Diva Model 👑 (@maggiemay.russell)

„Większość mojego życia spędzam na siłowni. Dorabiam jako recepcjonistka, nie mam więc czasu na imprezy, czy inne przyjemności” – mówi.

🍕🍕🍕

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👑 WBFF Fitness Diva Model 👑 (@maggiemay.russell)

„Tylko raz w tygodniu robię sobie dyspenzę i pozwalam sobie zjeść to, na co mam ochotę. Pizza to niestety mój ogromny nałóg, ale jest zdrowsza, że ​​uzależnienie od narkotyków lub palenia” – dodaje.

Mimo że hejterzy zarzucają Maggie, że żeby osiągnąć takie rezultaty musiała wspomagać się sterydami, w jednym z wywiadów powiedziała, że wszystkie wyniki osiągnęła dzięki codziennej ciężkiej pracy i poświęceniu.

☀️🏄🏼🌴 #GoldCoast

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👑 WBFF Fitness Diva Model 👑 (@maggiemay.russell)

Tak Maggie wyglądała tuż przed rozpoczciem treningów:

Nigdy nie zgadniecie jak wygląda ciało tej słodkiej blondynki!