Cóż… Perspektywa poprawiania urody w show-biznesie dla niektórych przestała być tak odległa, gdy zyskali oni na popularności. Część z nich zdecydowała się na mniejsze czy większe poprawki jeszcze zanim stała się sławna. Rzadko zdarza się, by ktokolwiek otwarcie mówił o tego typu zmianach, a jednak raz na jakiś czas pojawia się śmiałek, który deklaruje, że oddał się w ręce lekarzy medycyny estetycznej.

Jedną z osób z tego grona jest Natalia Siwiec. Miss Euro 2012 nie robiła tajemnicy z poprawek, które zafundowała sobie jeszcze zanim stała się rozpoznawalna. Zapytana o nie w jednym z wywiadów, nie owijając w bawełnę przyznała, że powiększyła usta i piersi. Tym samym otoczka niepewności spowijająca pewne kwestie opadła.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec nie podąża za trendami? Wszyscy rezygnują z doczepów, a ona…

Jak się okazuje Natalia chyba nie do końca przemyślała tamte… słowa. Teraz celebrytka ich żałuje. W ostatniej rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem opowiedziała nieco o tym, dlaczego ma teraz takie podejście…

– Powiedziałaś, że żałujesz tego, że przyznałaś się publicznie do tego, że zrobiłaś piersi i usta, i teraz już byś tego nie zrobiła… Nie powiedziała.

– Tak, bo nikt tego nie robi. Wszyscy mają, a nikt nie mów o tym.

style="overflow:hidden;">Dziennikarz nie pozwolił Natalii poprzestać jedynie na tym stwierdzeniu. Pociągnął temat dalej.

– A dlaczego żałujesz? Co ci to dało? Co przyniosło złego?

– Wiesz, już jestem napiętnowana przez to, że jednak się przyznałam, a ci, którzy się nie przyznają… To zawsze pozostają w sferze takiej niewiadomej. No chyba, że się na kogoś uwezmą. Ale też nie mam z tym jakiegoś ogromnego problemu.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec dostała mnóstwo pytań o TĘ sukienkę

Hmmm… Jesteście zaskoczone takim podejściem Natalii?

Nigdy nie zgadiecie, czego tak bardzo żałuje Natalia Siwiec

Nigdy nie zgadiecie, czego tak bardzo żałuje Natalia Siwiec

Nigdy nie zgadiecie, czego tak bardzo żałuje Natalia Siwiec