Kim Kardashian i Chrissy Teigen to pierwsze z celebrytek, które zdecydowały się na nową, kontrowersyjną modę. Chodzi o akcesoria do modyfikacji ciała, które wyglądają jakby były wszczepione w skórę.

ZOBACZ TEŻ: REGENERACJA WŁOSÓW PO WAKACJACH. WYKONASZ JĄ W KILKU PROSTYCH KROKACH

Ozdobne implanty pobijają świat mody. Ostatnio Kim Kardashian pokazała na swoim Instagramie naszyjnik, który jest zsynchronizowany z biciem jej serca.

Chrissy Teigen wybrała z kolei inny model tej specyficznej ozdoby, którą umieściła na dekolcie – rysunek na ciele przypomina coś na kształt skrzydeł.

Trend ten najwidoczniej przypadł do gustu również innym gwiazdom, którzy postanowili sprawdzić jak będą wyglądać z tak oryginalną ozdobą. Projektant mody Tan France wybrał opleciony wokół szyi falowany kołnierz.

ZOBACZ TEŻ: NAJNOWSZY TREND W KOLORYZACJI – KOKOSOWE WŁOSY!

O co chodzi z tymi dziwacznymi ozdobami? Wszystko to jest częścią nadchodzącej wystawy A.Human, której debiut odbędzie się podczas New York Fashion Week. Interaktywne doświadczenie jest realizowane przez wieloletniego przyjaciela Kim Kardashian, Simona Hucka, który chce pokazać, że moda to integralna część ludzkiego ciała.

Podoba Wam się taki pomysł ?