Niesamowita oferta w Lidlu! Już niedługo w popularnym dyskoncie pojawią się akcesoria marki Wittchen! Jeśli marzysz o perfekcyjnej, klasycznej torbie na jesień, to może być idealna okazja na znalezienie modelu dla siebie! Zwłaszcza, że w ofercie pojawi się aż dwadzieścia jeden różnych wzorów!

Torebki typu Shopper – minimalizm i elegancja na jesień. Modne modne czekają na nas w Biedronce!

Marka Wittchen

Wittchen to polska marka założona w 1990. Przez wiele lat stopniowo zyskiwała zaufanie klientów, by w końcu stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. Produkty, które oferuje, charakteryzują się eleganckim, klasycznym stylem oraz ręcznym wykonaniem. Ponadczasowe modele służą latami, a wszystko dzięki jakości, z której słynie marka. Od jakiegoś czasu raz na jakiś czas część ich kolekcji można kupić w ograniczonej ofercie w popularnych dyskontach. To idealna okazja, aby kupić swoją torebkę Wittchen! Jeśli więc akurat byłaś w trakcie poszukiwań nowej torebki lub portfela, to świetna okazja!

Przepiękna, inspirująca i minimalistyczna. Tak prezentuje się najnowsza kolekcja torebek Zofii Chylak

Oferta Lidla

Akcesoria Wittchen pojawią się w Lidlu już od soboty 14 listopada. Oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów. A co w niej znajdziemy? Aż dwadzieścia jeden modeli torebek, jedenaście wzorów portfeli, osiem różnych par rękawiczek oraz trzy paski. Ceny toreb to 179 zł za mały model lub 279 zł za większy. Oferta jest bardzo zróżnicowana: począwszy od modnych shopperek, skończywszy na poręcznych listonoszkach. W ofercie znalazły się nawet nerki za 179 zł. Natomiast portfele kupisz za 149 zł! Te ceny wypadają naprawdę korzystnie, dlatego warto wybrać się na początku promocji do Lidla, aby kupić upatrzony model. Zawsze, kiedy w dyskontach pojawiają się akcesoria Wittchen, bardzo szybko się wyprzedają. Dlatego nie zwlekajcie z zakupem! Skorzystacie z oferty? A może macie już wiecie, który model będziecie kupować?

Wittchen źródło: lidl.pl
Wittchen źródło: lidl.pl
Wittchen źródło: lidl.pl