Niektóre kobiety są w stanie wydać naprawdę sporą sumę pieniędzy na torebkę. Traktują ten dodatek jako inwestycję, która z biegiem lat zyska na wartości – zwłaszcza jeśli jest to model od znanego na całym świecie domu mody. Czy do grona pożądanych it-bags dołączy wkrótce nowość marki Off-White o wiele mówiącej nazwie Meteor? Cóż… Raczej nie.

Torebka zamówiona przez Internet. To, co znalazło się w środku przeraża!

Meteor jest torebką niezwykłą z kilku względów. Po pierwsze, jej fason sprawia, że torba jest kompletnie bezużyteczna. Ogromne dziury zajmujące sporą powierzchnię uwidaczniają wszystko, co znajduje się wewnątrz. Tym samym zawartość bardzo szybko może zostać zgubiona przez właścicielkę lub – co gorsza – zachęcić potencjalnego złodzieja do kradzieży.

Po drugie, Meteor kosztuje majątek. Aby kupić kontrowersyjną torebkę, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 6 tysięcy złotych. To naprawdę dużo, zwłaszcza że spora część torby to… puste otwory.

OMG! Wiedziałaś, że torebka może zniszczyć Twoje włosy? Oto proste rozwiązanie!

Mimo to Meteor marki Off-White cieszy się na Instagramie ogromną popularnością. W jego promocję zaangażowali się również trendsetterzy. – W kampanii promującej dzieło Virgila Abloha znalazły się aż cztery gwiazdy ze świata mody (Ana Gimeno Brugada, Carla Sozzani, Patricia Urquiola oraz Karla Otto) – czytamy na chillizet.pl.

Torba sprawdzi się zapewne bardziej w modowych sesjach zdjęciowych niż w czasie codziennego użytkowania. A Wy co o niej sądzicie?