Nadszedł ten wyjątkowy moment w roku, kiedy pory roku trochę się na siebie nakładają i w ten oto sposób, widujemy na ulicach różnie ubranych ludzi. Pogoda sprawia, że można spotkać letnie sukienki, gruby jeans a nawet puchowe kurtki stojące na jednym przystanku. Protest przeciwko niskim temperaturom trwa więc w najlepsze! Pokazują to też statystyki sieciówek, gdzie w ostatnich dniach poszybowała w górę sprzedaż sukienek oraz letnich ubrań. Hitem w Zarze jest sukienka w groszki. Zobacz, jak wygląda.

ZOBACZ TEŻ: SUKIENKA Z BRYTYJSKIEJ SIECIÓWKI WYPRZEDAŁA SIĘ W KILKA DNI! JEST NAPRAWDĘ BOSKA

Czarne, grube rajstopy zostawiamy głęboko w szafie i cieszymy się ciepłą wiosną w letnich sukienkach. Dobrze na początek wybrać te dłuższe, by możliwie zminimalizować ryzyko przeziębienia. Taką jak ta z Zary – biała, w czarne kropki i z długością do kostek.

Wygląda na to, że influencerki pokochały ją nie tylko za korzystny krój i długość rękawa ¾. Jest na tyle “workowata”, że spokojnie mieści się w niej duży brzuszek ciążowy oraz nadprogramowe kilogramy, które zamierzamy zrzucić do lata. A elegancki print pasuje zarówno do szpilek, jak i obuwia sportowego, co czyni ją idealnym modelem zarówno do pracy, jak i na weekendowy wypad za miasto.

ZOBACZ TEŻ: Shoes & bags. Stylowe nowości w ZARZE

Jak Wam się podoba ta sukienka? Faktycznie jest taki swietny?