Każdy rok niesie ze sobą  nowe trendy ślubne. W 2022 roku obserwowaliśmy na przykład, jak panny młode zamieniają buty na obcasie na obuwie sportowe. Tegoroczne panny młode skłaniają się ku prostocie, przykładowo wzorując się na klasycznym ślubnym looku Grace Kelly. Ale chociaż ich sylwetki mogą być proste, kolorystyka jest inna. Pary aktywnie decydują się na ślub wypełniony kolorami i dodają różne odcienie do wcześniej wyciszonego ogólnego projektu.

Miłość do koloru przejawia się nie tylko w kwiatowych wzorach i dekoracjach. Panny młode rezygnują również z białych sukni ślubnych na rzecz bardziej nieoczekiwanych odcieni. W tym roku zwłaszcza jeden z nich pojawi się na wielu ślubnych kobiercach.

Suknia ślubna królowej Elżbiety II: kilka fascynujących faktów

Ten kolor sukni ślubnej będzie szalenie popularny w 2023 roku

New York Bridal Fashion Week to miejsce, w którym wielu projektantów i narzeczonych znajduje inspiracje. Po kilku latach wirtualnych pokazów mody, w 2022 roku, w końcu możnabyło zobaczyć suknie osobiście. Według  Brides pojawiło się tam mnóstwo nowych trendów, w tym asymetryczne dekolty i przezroczyste projekty, ale prawdopodobnie najczęściej dyskutowanym trendem było pojawienie się niebieskich sukien ślubnych. Ponieważ niebieski jest najmodniejszym kolorem roku, ma sens, że wkroczył również w przestrzeń ślubną. W ostatnich latach współczesne panny młode konsekwentnie  wybierały jasne róże lub nuty złota. Ale panny młode w 2023 roku stają się jeszcze bardziej niekonwencjonalne i wybierają niebieskie suknie ślubne. Główni projektanci, tacy jak Ines Di Santo i Nadia Manjarrez, zaprezentowali na tygodniu mody suknie w odcieniach błękitu.

Zdrowe syte śniadanie, które doda Ci energii. Jest tak pyszne, że chce się je jeść codziennie

Sonda

Używane suknie ślubne

Co sądzisz o sukni ślubnej z drugiej ręki?