Wszyscy doskonale wiemy, że moda na przywracanie trendów z lat ’90 i tych najgorszych z 2000 roku jest obecnie na topie. Widziałyśmy już szał na czarne chokery z cienkich żyłek, okropnie wydłużające stopę sneakersy i stare it bags, tak jak w przypadku kultowej torebki Diora. Wygląda na to, że wraca też moda na… karbownicę. Niestety, styl w jakim lansuje go Angelika Mucha zupełnie nas nie przekonał.

ZOBACZ TEŻ: ANGELIKA MUCHA ZACHWYCIŁA MAKIJAŻEM PO KONCERCIE BEYONCE? (FOTO)

Youtuberka pojawiła się wczoraj wieczorem na ściance z pięknym makijażem, świetnie podkreśloną i rozświetloną buzią, za to w dziwnie pokarbowanych i ulizanych (?) włosach, które wyglądają na niedomyte.

Im dłużej przyglądamy się włosom, tym chętniej zadalibyśmy pytanie Angelice, co dokładnie autor tej stylizacji chciał osiągnąć? Przecież sam plan już brzmi źle, no posłuchajcie sami: „dzisiaj stylizacja na wpół karbowane włosy”… No właśnie. A nie da się ukryć, że Mucha ma piękne, długie włosy, które są zadbane i proste prezentują się świetnie!

ZOBACZ TEŻ: Littlemooonster96 składa życzenia Bieberowi: „Choć rok starszy, to wciąż najsłodszy”

Całej stylizacji nie pomaga sukienka w dziwnym kolorze i ze ściągnięciami podobnymi do tych, które były na topie w 2003 roku.

Jak myślicie, dlaczego to sobie zrobiła?

Niedomyte włosy Angeliki Muchy na ściance
Niedomyte włosy Angeliki Muchy na ściance
Niedomyte włosy Angeliki Muchy na ściance