Od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek promuje na Instagramie pewien tajemniczy projekt, w którym wzięła udział ze swoim mężem Radkiem Majdanem. Napięcie rośnie, ale póki co wiadomo, że opiera się na podróżach. W ramach tajemniczego projektu Majdanowie odwiedzili już Dubaj, a za każdym razem, kiedy Małgosia uchyla rąbka tajemnicy, pozuje na lotnisku w towarzystwie walizek.

Tym razem nie było inaczej, choć do zdjęcia na lotnisku wybrali ciekawą stylizację. Małgorzata Rozenek postawiła na oversizową dzianinową sukienkę, a jej mąż założył dopasowany kolorystycznie sweter. Całość doskonale dopełniły buty sportowe.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zdradziła trick urodowy, który WSZYSTKIE powinnyśmy stosować

Ponieważ para na co dzień jest elegancka, stylizację Małgosi uzupełniły luksusowe dodatki- złote, delikatne łańcuszki (m.in. Magic Moon od Selfie Jewellery), łososiowy, skórzany plecaczek i klasyczne okulary. Dzięki nim wglądała naprawdę niebanalnie.

Choć perfekcyjna pani domu w opisie zdjęcia napisała, że nie lecą do college’u, faktycznie w tej stylizacji wyglądają trochę jak zakochana para amerykańskich studentów.

Wyglądają ładnie?

#secretproject 😄 życzcie nam szczęścia💪🏻👍🏻😘 #nie#nie#lecimy#do#college’u😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Niecodzienna stylizacja Majdanów-kolejna odsłona tajemniczego projektu?

Niecodzienna stylizacja Majdanów-kolejna odsłona tajemniczego projektu?

Niecodzienna stylizacja Majdanów-kolejna odsłona tajemniczego projektu?