Wczorajszy wieczór był kolejnym niezwykle ważnym momentem dla Kanye Westa. Raper na nowojorskim tygodniu mody zaprezentował swoją trzecią kolekcję współtworzoną z marką Adidas – Yeezy Season 3. W promowaniu wydarzenia pomogła mu cała rodzinka Kardashianów, która była obecna na jego modowym show, a najbardziej – jego żona, Kim.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZNOWU TO ZROBIŁA!

Kim zaskoczyła wszystkich i dwa miesiące po urodzeniu dziecka pokazała się publicznie. Tym razem poszło znacznie szybciej niż w przypadku pierwszego porodu. Kardashianka zadziwiła nie tylko swoją figurą (swoją drogą wygląda całkiem nieźle, jak na świeżo upieczoną mamę), ale również tym, że znowu postanowiła zostać blondynką…

Wracając do tematu… Uwagę wszystkich zwróciły stylizacje, w których zaprezentowali się Kardashianowie. Okazuje się, że Kanye zaprojektował wszystkie stroje we współpracy z Olivierem Rousteingiem i domem mody Balmain! Kim pochwaliła się, że jej mąż tydzień temu poleciał do Paryża i razem z Olivierem stworzyli tę minikolekcję w 5 dni.

Raper chyba bardzo chce wypromować wielkie futra, po które coraz częściej sięga cała jego rodzina. Zaprojektowane przez niego ubrania były w odcieniach nude, nie zabrakło również mnóstwa błyskotek i przezroczystości.

Co myślicie o modowym talencie Westa?

YEEZY X BALMAIN The fam all dressed in exclusive Balmain for Yeezy pieces! Kanye flew to Paris a week ago and Olivier Rousteing made it happen in 5 days!!!

Posted by Kim Kardashian West on 11 luty 2016

Yeezy Vibes @makeupbymario @tokyostylez

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Ultra Light Beams

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Yeezy Season 3

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

Yeezy taught me

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

fitting #season3

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)