Super utalentowana Selena Gomez wielokrotnie podkreślała, że czuje się komfortowo we własnej skórze, niezależnie od tego, jaki rozmiar ma jej ciało. 25-letnia gwiazda zachęca innych do myślenia o sobie w pozytywny sposób. Niedawno wyjawiła szczegóły swojej codziennej diety. Okazuje się, że uwielbia sobie pobłażać, ale w tym pobłażaniu pamięta również o umiarze.

Selena rozpoczyna swój dzień od zjedzenia kawałka surowego imbiru. W programie Jamesa Cordena Carpoool Karaoke przyznała, że robi to ze względu na jego antybakteryjne działanie. Podczas trasy koncertowej wypija ogromne ilości wody. Uwielbia też ogórki konserwowe. Ostre chipsy i czekolada to jej słabości, ale kiedy nie wystarczają, piosenkarka sięga po smażonego kurczaka.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA WALCZYŁA DWA LATA. DZIŚ WAŻY TYLE SAMO, CHOĆ WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ!

Kiedy Selena jest w kiepskim nastroju, poprawia go sobie jedzeniem meksykańskim i popularnym fast foodem. Być może najważniejszą rzeczą jest to, że niezależnie od tego, co Selena je, zawsze stara się myśleć o swojej figurze pozytywnie.

Choć na co dzień zachowuje umiar, nie obwinia się za zjedzenie czegoś słodkiego lub niezdrowego. Wygląda na to, że największym sekretem figury piosenkarki jest jej poczucie własnej wartości i samoakceptacja.

ZOBACZ TEŻ: JESSICA SCHUDŁA 50 KILOGRAMÓW! TO NIE ĆWICZENIA I DIETA BYŁY KLUCZEM DO SUKCESU!

Jeśli mówi prawdę i oprócz fotografowania się z fast foodami, naprawdę sobie na nie pozwala, warto brać z niej przykład. Samoakceptacja to sposób na piękną i szczęśliwą sylwetkę.