Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Staraka to jeden z najgorętszych tematów w tym tygodniu. Para stanęła na ślubnym kobiercu w miniony weekend. Szczegóły ceremonii do samego końca były owiane tajemnicą, podobno goście dopiero na lotnisku dowiedzieli się, gdzie dokładnie lecą. Ostrożność przede wszystkim, to takie modne wśród gwiazd chcących ukryć się przez fotoreporterami…

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA POZUJE NA ŚLUBNYM ZDJĘCIU AGNIESZKI SZULIM I PIOTRA STARAKA

Na instagramowych profilach nowożeńców pojawiły się właśnie nowe zdjęcia z ceremonii. Naszą uwagę zwróciło w szczególności to, które pojawiło się u Szulim. A dokładniej – zainteresował nas jeden szczegół. Wiecie, jakie buty na swój wielki dzień założyła dziennikarka?

Celebryktka postawiła na jedne z najbardziej kontrowersyjnych butów ostatnich tygodni! Mowa oczywiście o skórzanych balerinkach ze wstążkami od Miu Miu. Noszą je wszystkie fashionistki, m.in. Jessica Mercedes i Sara Boruc.

Od samego początku biała suknia ślubna niespecjalnie pasowała nam do Agnieszki… Może to dlatego taki „cięższy” dodatek wcale nas nie dziwi. Warto przypomnieć również, że po oficjalnej części Aga zamieniła biel na czerwień, właśnie w tym odcieniu była jej druga kreacja ślubna (która tak jak pierwsza, również została zaprojektowana przez Bizuu).

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ ZE ŚLUBU: AGNIESZKA SZULIM JEST JUŻ PO ŚLUBIE! MIAŁA AŻ DWIE SUKNIE

Założyłybyście takie buty do sukni ślubnej?

#thebestdayofmylife 🦄🦄🦄

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Szulim (@aganajezykach)

Nie uwierzycie, w jakich butach poszła do ślubu Agnieszka Szulim!

Nie uwierzycie, w jakich butach poszła do ślubu Agnieszka Szulim!

MIU MIU – BALERINKI ZE SKÓRZANYMI PASKAMI I WSTĄŻKAMI – 550 EURO (OK. 2500 ZŁ)

My Family 😉

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)

Happy Wife Happy Life.;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)