W miniony wtorek wyemitowano nowy odcinek programu Kuba Wojewódzki, gdzie gośćmi byli Michał Piróg i Ania Przybylska.

Aktorka znana ze swojej ponadprzeciętnej urody sprawiła, że nie tylko prowadzący, ale nawet i Michał Piróg oblał się potem. Ania ma jednak dystans do swojego wyglądu i nie boi pokazać się z mniej atrakcyjnej strony, na dowód czego przekazała na aukcję charytatywną zdjęcie, na którym, mówiąc delikatnie, nie wyszła najkorzystniej.

Gruba warstwa kremu z filtrem, głupia mina, niedbała fryzura i ciemne okulary – fotografia przedstawiająca Przybylską w takiej pozie osiągnęła już wysoką cenę w Internecie. Aukcja kończy się za pięć dni, zainteresowani znajdą ją tutaj.

Oczywiście rzadko kiedy można zobaczyć aktorkę w tak kiepskiej formie – zazwyczaj prezentuje się bardzo dobrze – tak jak na nagraniu programu Jazda Figurowa. Ania była gościem Michała Figurskiego, do którego przybyła ubrana w czarną minisukienkę z luźnym golfem i lakierowane pantofle na wysokich obcasach.

Piękna, kobieca, wesoła i z dystansem do siebie – trudno coś zarzucić Ani Przybylskiej, pozostaje nam tylko dołączyć do fanów jej urody.

 Nie taka ładna Ania Przybylska

 Nie taka ładna Ania Przybylska

 Nie taka ładna Ania Przybylska