Czy wiesz, że do sylwestra zostało zaledwie 80 dni? Tak, to idealny moment na to, by zorganizować miejsce w którym już 31 grudnia przywitacie ze znajomymi nowy rok. Planowałaś kupić sukienkę o rozmiar mniejszą? To też odpowiedni moment na to, by trochę poćwiczyć. Warto też rozejrzeć się za kreacją i makijażem. A wszystko wskazuje na to, że przydadzą Ci się te same kosmetyki, których z uwielbieniem używałaś podczas tegorocznych festiwali muzycznych. Będzie dużo błysku i ciemnych ust!

Zamiast machać ręką i mówić, że jak przyjdzie czas, to poszukasz wszystkich niezbędnych rzeczy, lepiej zadbać o to już teraz. Tym bardziej, że wiele „naklejanych” ozdób z brokatem i kryształkami są obecnie na wyprzedażach, ze względu na zakończenie sezonu festiwalowego.

ZOBACZ TEŻ: CZERWONY ROZŚWIETLACZ W PŁYNIE – TO WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ NA HALLOWEEN

Podstawą będzie rozświetlona twarz. I tym razem nie podoła zwykły rozświetlacz – teraz błysk ma być widoczny z daleka! Przyklejane cekiny, kryształki a nawet pigment przyczepiony do twarzy. Tak właśnie będzie prezentował się sylwestrowy look!

Królować będą ciemne szminki w kolorach grantu, ciemnych brązów oraz czarne. Wśród wariacji w tym temacie pojawiają się również rozświetlone maty błyskiem, np. złotym pigmentem.

Zobaczcie nasze inspiracje. Które z nich najbardziej Wam się podobają?